Tussenwoning te koop: Riethovenerf 53, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgTussenwoningenRiethovenerf 53

Riethovenerf 53

Dalem Noord II, Tilburg

€ 437.500
Buurt Dalem Noord II, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Dalem Noord II

Deze tussenwoning aan het Riethovenerf staat in een rustige, groene buurt in Tilburg. Met 111 m² woonoppervlak en een energielabel A++ is het een zuinige woning die klaar is voor de toekomst. De prijs van €437.500 is marktconform voor tussenwoningen in Tilburg.

Buurt Dalem Noord II

Dalem Noord II is een gezinsvriendelijke wijk met veel eengezinswoningen en groen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat zorgt voor een rustige woonomgeving. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen buurtreview om te citeren. De buurt Dalem Noord II is populair bij gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Meander en Basisschool De Boemerang. Het park of plantsoen is twee straten verder. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lupker Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 437.500
Prijs per m²€ 3.941
Woonoppervlakte111m²
Perceeloppervlakte115m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA++
BuurtDalem Noord II
WijkDalem Noord
GemeenteTilburg

Locatie

Riethovenerf 53, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Dalem Noord II

Inwoners2.115
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Albert Heijn
Dalempromenade 40
545m
PLUS
Heyhoefpromenade 41
1705m
Lidl
Heyhoefpromenade 115
1719m

Scholen

30 binnen 5 km

Basisschool Meander
Basisonderwijs · 242 leerlingen
462m
Basisschool De Boemerang
Basisonderwijs · 312 leerlingen
646m
Basisschool De Sporckt
Basisonderwijs · 454 leerlingen
767m

Veelgestelde vragen

Over Riethovenerf 53, Tilburg

Welk energielabel heeft Riethovenerf 53?

De woning aan Riethovenerf 53 in Tilburg heeft energielabel A++.

Is €437.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €437.500 is marktconform voor een tussenwoning van 111 m² met energielabel A++ in Dalem Noord II. De woning is zuinig en heeft een gunstig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A++?

Energielabel A++ is zeer zuinig. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en lage energiekosten heeft. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.

Wat is de sfeer in Dalem Noord II?

Dalem Noord II is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er veilig en kindvriendelijk, met veel speelplekken en parken in de buurt. De buurt is populair bij gezinnen en ouderen.