Dalem Noord II
Noord-BrabantTilburgDalem NoordDalem Noord II

Dalem Noord II, Tilburg

Buurt in Tilburg

Dalem Noord II heeft 2.115 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 820 woningen in Dalem Noord IIMomenteel staan er 13 te koop en 1 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Dalem Noord IIOp basis van geregistreerde woningen

Dalem Noord II bevindt zich in de provincie Noord-Brabant, in de gemeente Tilburg, in de wijk Dalem Noord De buurt heeft een totaal oppervlakte van 29 hectare, waarvan 28 hectare land en 1 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU08555502. Het postcodegebied is 5035AA-5045AW.

Inwoners

Dalem Noord II telt 2.115 inwoners. Hiervan is 50,8% man en 49,4% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (31,7%). De overige leeftijden zijn 27,4% voor '25 tot 45 jaar', 16,1% voor '0 tot 15 jaar', 15,1% voor '15 tot 25 jaar' en 9,9% voor '65 jaar of ouder'. Van de inwoners is 49,9% is ongehuwd, 40,9% is gehuwd, 6,9% is gescheiden en 2,4% is verweduwd. 1.595 inwoners komen uit Nederland, 225 komen uit Europa en 295 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 835 huishoudens in Dalem Noord II. 21,0% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 27,5% huishoudens zonder kinderen en 51,5% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,5 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Dalem Noord II zijn er 1.700 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €34.600, wat €2.800 (7%) lager is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €28.100, wat €2.700 (9%) lager is dan het nationale gemiddelde van €30.800. De meeste inwoners van Dalem Noord II zijn middelbaar opgeleid. 42,6% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 32,5% heeft VMBO of MBO 1 en 24,9% heeft HBO of WO.

Van de 2.115 inwoners heeft ongeveer 76% betaald werk, wat neerkomt op 1.607 mensen. Dit is 11% hoger dan het nationale gemiddelde van 65%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (91%), terwijl 9% als zelfstandige actief is. In Dalem Noord II ontvangt 14% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 190 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Dalem Noord II zijn er 820 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €350.000. Hiervan is ongeveer 99% bewoond en 1% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 14% huurwoningen en 86% koopwoningen. Van de woningen is 86% in particulier bezit, 3% in handen van woningcorporaties en 11% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Dalem Noord II zijn 1990-2000 (99%) en 2000-2010 (1%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Dalem Noord II. De nieuwste aangeboden woning is Randwijkstraat 6 door Jurgens Makelaardij op Funda. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Dalem Noord II.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Dalem Noord II. De meest recentelijke woning is Ruinerwoldstraat 47 aangeboden door ikwilhuren.nl. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Dalem Noord II.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Dalem Noord II.

Energie

In Dalem Noord II zijn er 820 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn B (51%), A (43%) en C (5%). Gemiddeld verbruikt een adres in Dalem Noord II 3.090 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 17% boven het landelijke gemiddelde van 2.640 kWh. Met een jaarlijkse verbruik van 10 m³ per adres ligt het aardgasverbruik 99% onder het landelijke gemiddelde van 980 m³.

Huisarts
1,0 km
Apotheek
0,9 km
Ziekenhuis
7,3 km
Supermarkt
0,8 km
Treinstation
2,8 km
Dagverblijf
0,6 km
Basisschool
0,6 km
Middelbare school
1,9 km
Bekijk woningen in Dalem Noord II

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Dalem Noord II

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
Dalem Noord II heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder

Huishoudens per categorie
175Eenpersoonshuishoudens
230Huishoudens zonder kinderen
430Huishoudens met kinderen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€28.100 P.J.gemiddeld per inwoner8% onder landelijk gemiddelde
€34.600 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger7% onder landelijk gemiddelde
1%is in loondienst
0%werkt zelfstandig
1%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4

Sponsored
Bekijk meer dan 250 onderwerpen over Dalem Noord II in duidelijke cijfers en grafieken op AlleCijfers.nl!
Bekijk op AlleCijfers.nl

Woningmarkt in Dalem Noord

Cijfers van wijk Dalem Noord vanwege beperkte data
Verkoopprijs koop · Q2 2026
€481.000
gemiddeld▲ 3,5%
€465.000
mediaan▲ 6,3%
5 verkopen · t.o.v. Q1 2026
€/m² koop · Q2 2026
€3.692
gemiddeld▲ 1,1%
€3.633
mediaan▼ 1,2%
-5% vs. landelijk gemiddelde

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
22 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
21
verkopen in afgelopen jaar
133 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-5%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
40 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
13
verhuringen in afgelopen jaar
116 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-40%

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Dalem Noord II
10
Nederland
1.280
Elektriciteit (kWh)
Dalem Noord II
3.090
Nederland
2.810

Veelgestelde vragen over Dalem Noord II

Wat voor woningen staan er in Dalem Noord II?

De woningvoorraad is relatief jong — 100% is van na 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is tussenwoningen (73%).

Wat moet je betalen voor een koophuis in Dalem Noord II?

Een koopwoning in Dalem Noord II werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €491.048 (€3.695 per m²).

Wat betaal je voor een huurwoning in Dalem Noord II?

Een huurwoning in Dalem Noord II kostte gemiddeld €1.266 per maand (€11 per m²). Dat is 40% onder het landelijk gemiddelde.

Hoe is de bevolking van Dalem Noord II samengesteld?

Buurt Dalem Noord II telt 2.115 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 45 tot 65 jaar (32%). Veel gezinnen: 51% van de huishoudens heeft kinderen.

Wat zijn de energielabels in Dalem Noord II?

Het woningaanbod in Dalem Noord II is opvallend zuinig: 100% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 10 m³ per jaar.

Hoe ver zijn voorzieningen vanuit Dalem Noord II?

Vanuit Dalem Noord II bereik je gemiddeld een supermarkt op 0,8 km, een huisarts op 1,0 km, een treinstation op 2,8 km, een basisschool op 0,6 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Hoeveel woningen staan er nu te koop in Dalem Noord II?

Op dit moment vind je in Dalem Noord II 13 koopwoningen en 1 huurwoningen. De markt is hier snel: een koopwoning staat gemiddeld maar 21 dagen te koop.

Buurtje.nl
Als eerste reageren?Download de gratis Buurtje.nl app
Bekijk