Tussenwoning te koop: Salamander 28, Leusden
KopenLeusdenTussenwoningenSalamander 28

Salamander 28

Langenbeek, Leusden

€ 549.000
Buurt Langenbeek, LeusdenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Leusdense buurt

Deze tussenwoning aan de Salamander 28 ademt rust en ruimte. Met 135 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 133 vierkante meter is het een fijn thuis voor wie houdt van een flinke woonkamer en een eigen tuin. De woning uit 1980 is solide gebouwd en ligt in de groene wijk Langenbeek. Voor 549.000 euro is dit een marktconforme prijs, zeker in vergelijking met andere tussenwoningen in Leusden.

Buurt Langenbeek: groen en gezinsvriendelijk

Langenbeek is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 985 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers spreken voor zich: bijna 99% van de woningen is een eengezinswoning en 87% is koop. Dat maakt de buurt Langenbeek stabiel en gewild.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een brood bij de Albert Heijn of Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen om de hoek, zoals Basisschool de Heerd (op 5 minuten lopen) en Basisschool de Holm (eveneens dichtbij). Ook de middelbare school is met de fiets goed bereikbaar. De gemeente Leusden biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Aangeboden door Herbrink Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Herbrink Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 549.000
Prijs per m²€ 4.067
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte133m²
Bouwjaar1980
BuurtLangenbeek
WijkLeusden-Centrum Oost
GemeenteLeusden

Locatie

Salamander 28, Leusden

Buurt statistieken

Gegevens uit Langenbeek

Inwoners985
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
't Erf 9
944m
Jumbo
't Plein 29
955m
Boni
't Plein 20
1022m

Scholen

46 binnen 5 km

Basisschool de Heerd
Basisonderwijs · 148 leerlingen
477m
Basisschool de Holm
Basisonderwijs · 81 leerlingen
490m
Montessori Basisschool 't Ronde
Basisonderwijs · 231 leerlingen
534m

Veelgestelde vragen

Over Salamander 28, Leusden

Is 549.000 euro een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een tussenwoning van 135 m² in Leusden is dit een marktconforme prijs. De woning heeft een perceel van 133 m² en een bouwjaar van 1980. In de buurt Langenbeek zijn de meeste woningen koopwoningen, wat de vraag stabiel houdt. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak in dezelfde prijsklasse.

Hoe is de buurt Langenbeek om in te wonen?

Langenbeek is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage misdaadcijfer (16 misdrijven per jaar) en is kindvriendelijk. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool de Heerd (477 m) en Basisschool de Holm (490 m). Ook de Montessori Basisschool 't Ronde en KLA4 zitten dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen (4,8 km).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7 kilometer afstand. Dat is goed te doen met de fiets of auto. Voor dagelijks woon-werkverkeer is het handig om de auto of bus te nemen.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1980 en verkeert in een goede staat. De woning heeft 135 m² woonoppervlak en een perceel van 133 m².

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 300 meter afstand ligt een park of plantsoen. De buurt is overwegend groen met veel bomen en tuinen. Ook de omgeving van Leusden biedt volop recreatiemogelijkheden.

Herbrink Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod