Tussenwoning te koop: Santplaet 206, Maassluis
KopenMaassluisTussenwoningenSantplaet 206

Santplaet 206

Het Balkon, Maassluis

€ 995.000
Buurt Het Balkon, MaassluisBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Maassluis

Deze tussenwoning uit 2020 staat in de rustige buurt Het Balkon. Met 171 m² woonoppervlak en een energielabel A+++ is het een comfortabel en duurzaam huis. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk het aanbod met andere tussenwoningen in Maassluis.

Buurt Het Balkon

De buurt Het Balkon is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel gezinnen met kinderen en ook ouderen. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (469 m) of de Hoogvliet twee straten verder (666 m). Ook Albert Heijn is op loopafstand (808 m). Kinderen kunnen naar IKC Het Balkon, dat naast de deur ligt (154 m), of naar IKC De Regenboog op tien minuten lopen (996 m). De gemeente Maassluis biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dolphijn NVM Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 5.819
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte175m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+++
BuurtHet Balkon
WijkKapelpolder
GemeenteMaassluis

Locatie

Santplaet 206, Maassluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Het Balkon

Inwoners2.245
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Aldi
Koningshoek 93.046
469m
Hoogvliet
Koningshoek 93101
666m
Albert Heijn
Koningshoek 91001
808m

Scholen

22 binnen 5 km

IKC Het Balkon
Basisonderwijs · 253 leerlingen
154m
IKC De Regenboog
Basisonderwijs · 265 leerlingen
996m
PC School voor Speciaal Basisonderwijs De Parasol
Speciaal onderwijs · 112 leerlingen
1015m

Veelgestelde vragen

Over Santplaet 206, Maassluis

Welk energielabel heeft Santplaet 206?

De woning aan Santplaet 206 in Maassluis heeft energielabel A+++.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Maassluis, maar het is een ruime woning van 171 m² met een modern energielabel A+++. De prijs weerspiegelt de kwaliteit en het bouwjaar 2020. Vergelijk met andere tussenwoningen in de buurt om te bepalen of het marktconform is.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens. De woning is gebouwd in 2020, dus voldoet aan de nieuwste isolatie- en installatienormen.

Wat is de ligging van deze woning in Maassluis?

De woning staat in de buurt Het Balkon, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Het treinstation ligt op 13,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Aldi en Hoogvliet op loopafstand.