Tussenwoning te koop: Schelling 12, Uden
Verkocht onder voorbehoud
KopenMaashorstTussenwoningenSchelling 12

Schelling 12

Hoenderbos-Velmolen, Maashorst

€ 615.000
Buurt Hoenderbos-Velmolen, UdenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 160m²
160m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, opkomende wijk

Deze tussenwoning aan de Schelling 12 in Uden is een energiezuinig huis (label A) uit 2010, met 160 m² woonoppervlak en een perceel van 279 m². De woning ligt in de wijk Hoenderbos-Velmolen, een nieuwbouwbuurt die nog volop in ontwikkeling is. Bewoners prijzen de groene opzet en de sociale sfeer. Met een vraagprijs van €615.000 is dit een marktconform aanbod voor een tussenwoningen in Maashorst.

Hoenderbos-Velmolen: groen en sociaal

De buurt Hoenderbos-Velmolen is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (85%). De meeste woningen zijn koop (71%), en er wonen relatief veel gezinnen. Een bewoner zegt: "Ik woon in een hoekwoning in een nieuwbouw wijk. Dit moet straks een 'groene' wijk worden. In de huizen in mijn wijk zijn vogelnestjes gemaakt maar ook nestjes voor vleermuizen." De wijk ligt vlakbij de snelweg, wat de bereikbaarheid ten goede komt.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je een PLUS-supermarkt (op 5 minuten lopen) en twee basisscholen: Speelleercentrum De Wijde Wereld (op 4 minuten lopen) en Basisschool 't Mulderke (op 10 minuten lopen). Ook een kinderdagverblijf is dichtbij. De gemeente Maashorst biedt verder voldoende voorzieningen zoals huisartsen, restaurants en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Krabben Makelaardij Uden op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 615.000
Prijs per m²€ 3.844
Woonoppervlakte160m²
Perceeloppervlakte279m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtHoenderbos-Velmolen
WijkUden
GemeenteMaashorst

Locatie

Schelling 12, Uden

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Mw van Hirtum
09-01-2025
Nieuw

Ik woon in een hoekwoning in een nieuwbouw wijk. Dit moet straks een 'groene' wijk worden. In de huizen in mijn wijk zijn vogelnestjes gemaakt maar ook nestjes voor vleermuizen. Er wonen hier allerlei mensen, contact niet nog groeien. Er zijn er een paar die toch als in de gaten houden waaronder ikzelf. En waar nodig helpen. De wijk ligt vlakbij de snelweg dus een toegankelijk. Vlakbij 2 basisscholen in de wijk ernaast. Mooie opkomende wijk.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoenderbos-Velmolen

Inwoners4.845
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

PLUS
Sesterlaan 4
552m
SPAR express
Industrielaan 2a
957m
Jumbo
Losplaats 2
1442m

Scholen

23 binnen 5 km

Speelleercentrum De Wijde Wereld
Basisonderwijs · 344 leerlingen
379m
Basisschool 't Mulderke
Basisonderwijs · 448 leerlingen
960m
Openbare Basisschool de Cirkel
Basisonderwijs · 123 leerlingen
960m

Veelgestelde vragen

Over Schelling 12, Uden

Welk energielabel heeft Schelling 12?

De woning aan Schelling 12 in Uden heeft energielabel A.

Is €615.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €615.000 is marktconform voor een tussenwoning van 160 m² met energielabel A in Uden. De woning is relatief nieuw (2010) en heeft een ruim perceel. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, maar deze prijs past bij de kwaliteit en ligging.