Vrijstaande woning te koop: Schepel 4, Uden

Schepel 4

Hoenderbos-Velmolen, Maashorst

€ 985.000
Buurt Hoenderbos-Velmolen, UdenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 208m²
208m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Uden

Deze vrijstaande woning aan Schepel 4 staat in een rustige, groene wijk van Uden. Met 208 m² woonoppervlak en een perceel van 774 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het huis uit 2000 heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Maashorst.

Buurt Hoenderbos-Velmolen

De buurt Hoenderbos-Velmolen is een opkomende wijk met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Ik woon in een hoekwoning in een nieuwbouw wijk. Dit moet straks een 'groene' wijk worden." De wijk ligt vlakbij de snelweg, wat het goed bereikbaar maakt. De buurt Hoenderbos-Velmolen telt bijna 4.900 inwoners, waarvan een groot deel in eengezinswoningen woont.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar basisschool 't Mulderke, die om de hoek ligt. Ook Openbare Basisschool de Cirkel is twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen is PLUS op loopafstand, en andere supermarkten zoals Jumbo en Albert Heijn zijn tien minuten lopen. De gemeente Maashorst biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Esser Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 985.000
Prijs per m²€ 4.736
Woonoppervlakte208m²
Perceeloppervlakte774m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtHoenderbos-Velmolen
WijkUden
GemeenteMaashorst

Locatie

Schepel 4, Uden

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Mw van Hirtum
09-01-2025
Nieuw

Ik woon in een hoekwoning in een nieuwbouw wijk. Dit moet straks een 'groene' wijk worden. In de huizen in mijn wijk zijn vogelnestjes gemaakt maar ook nestjes voor vleermuizen. Er wonen hier allerlei mensen, contact niet nog groeien. Er zijn er een paar die toch als in de gaten houden waaronder ikzelf. En waar nodig helpen. De wijk ligt vlakbij de snelweg dus een toegankelijk. Vlakbij 2 basisscholen in de wijk ernaast. Mooie opkomende wijk.

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoenderbos-Velmolen

Inwoners4.845
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

13 binnen 5 km

PLUS
Sesterlaan 4
449m
PLUS
Botermarkt 9
1005m
Jumbo
Losplaats 2
1026m

Scholen

30 binnen 5 km

Basisschool 't Mulderke
Basisonderwijs · 448 leerlingen
113m
Openbare Basisschool de Cirkel
Basisonderwijs · 123 leerlingen
113m
Basisschool Vindingrijk
Basisonderwijs · 235 leerlingen
677m

Veelgestelde vragen

Over Schepel 4, Uden

Welk energielabel heeft Schepel 4?

De woning aan Schepel 4 in Uden heeft energielabel A.

Is €985.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €985.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Uden. De woning heeft echter een groot perceel van 774 m², een energielabel A en een moderne uitstraling. Of de prijs marktconform is, hangt af van de specifieke kenmerken en de vraag in de buurt.