Tussenwoning te koop: Schenck van Nydeggenstraat 29, Sevenum
Onder bod
KopenHorst aan de MaasTussenwoningenSchenck van Nydeggenstraat 29

Schenck van Nydeggenstraat 29

Sevenum, Horst aan de Maas

€ 389.000
Buurt Sevenum, SevenumBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 161m²
161m² woonoppervlakte
Jan Linders op 444m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Sevenumse straat

Deze tussenwoning aan de Schenck van Nydeggenstraat staat in een buurt waar bewoners elkaar kennen en er een hechte gemeenschap heerst. Met 161 m² woonoppervlak en een perceel van 155 m² is er binnen en buiten volop ruimte. De vraagprijs van €389.000 is marktconform voor tussenwoningen in Horst aan de Maas.

Sevenum: een dorp met een hechte gemeenschap

De buurt Sevenum scoort een 9,58 uit 8 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Gezellige mensen, altijd bereid in een praatje, koffie of thee drinken, in elkaar geïnteresseerd, kortom een plek om met plezier te wonen!!!" Een ander noemt het "Super goed voor gezinnen en oudere mensen." Het dorp telt ruim 5000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Meer over de buurt lees je op de buurtpagina van Sevenum.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Jan Linders, om de hoek op 444 meter. Ook Jumbo is op loopafstand, twee straten verder. Basisschool De Ezelsbrug en Openbare Jenaplan Basisschool De Krullevaar zijn beide op loopafstand. Het treinstation ligt op 2,6 km, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Horst aan de Maas biedt verder alle voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder InterMakelaars B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 389.000
Prijs per m²€ 2.416
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte155m²
Bouwjaar1966
EnergielabelC
BuurtSevenum
WijkSevenum
GemeenteHorst aan de Maas

Locatie

Schenck van Nydeggenstraat 29, Sevenum

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 8 bewoners

10
Hans
30-12-2025
Geweldig leuke woon/leefomgeving

Gezellige mensen, altijd bereid in een praatje,koffie of thee drinken, in elkaar geïnteresseerd, kortom een plek om met plezier te wonen !!!

10
Hans
29-12-2025
Geweldige leefomgeving

Goed kontakt met de hele omgeving!!

9.4
Anna
21-10-2025
Geweldig

Super goed voor gezinnen en oudere mensen

10
Hans
28-08-2025
Geweldig leuke mensen!!

Wij kennen elkaar al vanaf de huizen dertig jaar geleden werden opgeleverd, behulpzame mensen, kortom een fijne omgeving om te wonen!!!

10
Hans
15-07-2025
Perfecte leefomgeving

Leuke vriendelijke mensen, hebben tijd voor elkaar en zijn behulpzaam!!

10
Hans
28-03-2025
Perfecte leefomgeving

Rustig, op redelijk korte afstand van alle voorzieningen, veel natuur, voldaan winkelaanbod kortom prima wonen!!!

Buurt statistieken

Gegevens uit Sevenum

Inwoners5.095
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jan Linders
Pastoor Vullinghsstraat 53
444m
Jumbo
Horsterweg 64
1316m
SPAR express
Columbusweg 55
3631m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool De Ezelsbrug
Basisonderwijs · 278 leerlingen
677m
Openbare Jenaplan Basisschool De Krullevaar
Basisonderwijs · 175 leerlingen
737m
Yuverta vmbo en het groene lyceum Horst
Voortgezet onderwijs · 562 leerlingen
1931m

Veelgestelde vragen