Tussenwoning te koop: Schermerstraat 25, Haarlem
4 uur geleden ontdekt
KopenHaarlemTussenwoningenSchermerstraat 25

Schermerstraat 25

Hasselaersbuurt, Haarlem

Niet meer online
Buurt Hasselaersbuurt, HaarlemBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 371m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statige tussenwoning in de Hasselaersbuurt

Deze tussenwoning aan de Schermerstraat ademt de sfeer van een klassiek herenhuis, met een flinke oppervlakte van 221 m² en een perceel van 158 m². Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1908. Met een vraagprijs van €1.350.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs per m² is marktconform voor tussenwoningen in Haarlem.

De buurt: Hasselaersbuurt

De Hasselaersbuurt is een stedelijke wijk met een hoge dichtheid: 4880 adressen per km². Er wonen veel 45-plussers en gezinnen met kinderen. De buurt kent een mix van koop- en huurwoningen, met ongeveer de helft eengezinswoningen. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gemengde buurt. Bekijk meer over de buurt Hasselaersbuurt.

Leven in de Schermerstraat

Voor dagelijkse boodschappen loop je om de hoek naar de Albert Heijn op 371 meter, of naar de Dekamarkt op 440 meter. Ook de Jumbo is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Peppelaer (421 meter) of IKC De Argonauten (486 meter). Het Stedelijk Gymnasium Haarlem ligt twee straten verder, op 556 meter. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hout en Zout Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.350.000
Prijs per m²€ 6.109
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte158m²
Bouwjaar1908
EnergielabelC
BuurtHasselaersbuurt
WijkZijlwegkwartier
GemeenteHaarlem

Locatie

Schermerstraat 25, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Hasselaersbuurt

Inwoners1.365
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

46 binnen 5 km

Albert Heijn
Drossestraat 11
371m
Albert Heijn
Spoorwegstraat 1 3
430m
Dekamarkt
Oranjeboomstraat 126
440m

Scholen

100 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Peppelaer
Basisonderwijs · 404 leerlingen
421m
IKC De Argonauten
Basisonderwijs · 201 leerlingen
486m
Stedelijk Gymnasium Haarlem
Voortgezet onderwijs · 823 leerlingen
556m

Veelgestelde vragen

Over Schermerstraat 25, Haarlem

Welk energielabel heeft Schermerstraat 25?

De woning aan Schermerstraat 25 in Haarlem heeft energielabel C.

Is €1.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.350.000 komt neer op ongeveer €6.108 per m². Voor een tussenwoning van 221 m² in de Hasselaersbuurt is dat een marktconforme prijs, gezien de ligging in Haarlem en het energielabel C. Het bouwjaar 1908 betekent wel dat er mogelijk onderhoudskosten zijn.

Hoe is de bereikbaarheid van de Hasselaersbuurt?

Het treinstation van Haarlem ligt op 1,7 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat voorzieningen dichtbij zijn.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat is redelijk voor een woning uit 1908, maar niet bijzonder zuinig. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. Een label C is beter dan de meeste oudere woningen, maar slechter dan nieuwbouw.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Peppelaer zit op 421 meter, IKC De Argonauten op 486 meter, en het Stedelijk Gymnasium Haarlem op 556 meter. Ook zijn er diverse andere basisscholen en voortgezet onderwijs binnen een kilometer.

Hoe veilig is de Hasselaersbuurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 83 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De buurt heeft een mix van bewoners en een levendige straat, wat bijdraagt aan sociale controle.

Wat is de oppervlakte van het perceel?

Het perceel is 158 m². Dat is een royale maat voor een tussenwoning in een oude stadswijk. De woning zelf heeft een gebruiksoppervlakte van 221 m², verdeeld over meerdere verdiepingen.

Niet meer online
Deze woning is niet meer beschikbaar.