Tussenwoning te koop: Schiestraat 40, Apeldoorn
Verkocht onder voorbehoud
KopenApeldoornTussenwoningenSchiestraat 40

Schiestraat 40

Rivierenkwartier, Apeldoorn

€ 645.000
Buurt Rivierenkwartier, ApeldoornBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 151m²
129% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het Rivierenkwartier

Deze tussenwoning aan de Schiestraat 40 in Apeldoorn-Zuid ademt ruimte en rust. Met 151 m² woonoppervlak en een perceel van 272 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1996 en voorzien van energielabel B. De prijs van €645.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Vergelijk andere tussenwoningen in Apeldoorn om een beeld te krijgen.

De buurt Rivierenkwartier

Het Rivierenkwartier is een rustige, groene buurt in Apeldoorn-Zuid. De woningvoorraad bestaat voor 57% uit eengezinswoningen, en de helft is koop. Er wonen veel gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0. De buurt Rivierenkwartier heeft een park of plantsoen op 0,2 km afstand, ideaal om te wandelen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo (om de hoek) of de Lidl (twee straten verder). Basisscholen zijn er ook dichtbij: PCBO Het Kompas en RKBS Sebastiaan liggen op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs is de Praktijkschool Apeldoorn op tien minuten lopen. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Keujer Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 645.000
Prijs per m²€ 4.272
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte272m²
Bouwjaar1996
EnergielabelB
BuurtRivierenkwartier
WijkZuid
GemeenteApeldoorn

Locatie

Schiestraat 40, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Rivierenkwartier

Inwoners2.755
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Rivierenkwartier

Woningvoorraad1.371
Gem. WOZ-waarde€ 279.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Jumbo
Schubertplein 1-5
583m
Lidl
Maasstraat 92-96
602m
Aldi
Mgr. Nolensstraat 43
1573m

Scholen

72 binnen 5 km

PCBO Het Kompas
Basisonderwijs · 131 leerlingen
661m
Rooms Katholieke Basisschool Sebastiaan
Basisonderwijs · 165 leerlingen
688m
Praktijkschool Apeldoorn
Voortgezet onderwijs · 226 leerlingen
928m

Veelgestelde vragen

Over Schiestraat 40, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Schiestraat 40?

De woning aan Schiestraat 40 in Apeldoorn heeft energielabel B.

Is €645.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €645.000 is fors hoger dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€251.500), maar dat komt doordat deze woning met 151 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 66 m². De prijs per m² is ongeveer €4.272, terwijl het gemiddelde in de buurt €3.815 per m² is. Het is dus aan de hoge kant, maar de royale oppervlakte en het energielabel B verklaren dat.

Hoe is de buurt Rivierenkwartier om in te wonen?

Het Rivierenkwartier is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar CBS-cijfers laten zien dat de buurt een lage misdaadcijfer heeft (124 misdrijven) en dicht bij parken ligt. Het is een prettige, veilige omgeving.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals PCBO Het Kompas (661 m) en RKBS Sebastiaan (688 m). Voor voortgezet onderwijs is de Praktijkschool Apeldoorn op 928 m en de Openbare Scholengemeenschap Apeldoorn op 1,2 km. Het is een kindvriendelijke buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,8 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit. De bushaltes in de buurt bieden alternatieven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 50% van de woningen label B en 25% label A. Je kunt dus lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G, maar exacte bedragen zijn niet te geven.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Jumbo en Lidl liggen op ongeveer 600 m, dus op loopafstand. Ook zijn er een Aldi, Albert Heijn en Dekamarkt binnen 2 km. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.

De Keujer Makelaars
Geen mail gevonden