Tussenwoning te koop: Vliststraat 18, Apeldoorn
KopenApeldoornTussenwoningenVliststraat 18

Vliststraat 18

Rivierenkwartier, Apeldoorn

€ 575.000
Buurt Rivierenkwartier, ApeldoornBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 136m²
106% groter dan gemiddeld in de buurt
Lidl op 470m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in het Rivierenkwartier

Deze tussenwoning aan de Vliststraat 18 in Apeldoorn-Zuid ademt rust en ruimte. Met 136 m² woonoppervlak en een perceel van 184 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1996 en voorzien van energielabel A. De vraagprijs van €575.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt is €251.500, maar die woningen zijn gemiddeld 66 m². Deze woning is dus een stuk groter. Bekijk ook het aanbod van tussenwoningen in Apeldoorn.

De buurt: Rivierenkwartier

Het Rivierenkwartier is een rustige, groene buurt in Apeldoorn-Zuid. De buurt telt zo'n 2755 inwoners en bestaat voor de helft uit koopwoningen. Het is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen. De buurt Rivierenkwartier heeft een omgevingsadressendichtheid van 1772, wat het een matig stedelijk gebied maakt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Lidl, om de hoek op 470 meter. Jumbo is twee straten verder, op 663 meter. Voor de kinderen is PCBO Het Kompas op loopafstand (567 meter) en de Rooms Katholieke Basisschool Sebastiaan (602 meter). Ook het park of plantsoen is naast de deur, op 200 meter. De gemeente Apeldoorn biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hunink & Holtrigter.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 4.228
Woonoppervlakte136m²
Perceeloppervlakte184m²
Bouwjaar1996
EnergielabelA
BuurtRivierenkwartier
WijkZuid
GemeenteApeldoorn

Locatie

Vliststraat 18, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Rivierenkwartier

Inwoners2.755
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Rivierenkwartier

Woningvoorraad1.371
Gem. WOZ-waarde€ 279.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Lidl
Maasstraat 92-96
470m
Jumbo
Schubertplein 1-5
663m
Aldi
Mgr. Nolensstraat 43
1468m

Scholen

72 binnen 5 km

PCBO Het Kompas
Basisonderwijs · 131 leerlingen
567m
Rooms Katholieke Basisschool Sebastiaan
Basisonderwijs · 165 leerlingen
602m
Praktijkschool Apeldoorn
Voortgezet onderwijs · 226 leerlingen
976m

Veelgestelde vragen

Over Vliststraat 18, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Vliststraat 18?

De woning aan Vliststraat 18 in Apeldoorn heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €575.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €251.500, maar dat komt doordat deze woning met 136 m² veel groter is dan de gemiddelde woning in de buurt (66 m²). De prijs per m² is ongeveer €4.228, terwijl het buurtgemiddelde €3.815 per m² is. De woning is dus iets duurder per vierkante meter, maar heeft een modern energielabel A en een ruim perceel.

Hoe is de buurt Rivierenkwartier om in te wonen?

Het Rivierenkwartier is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De helft van de woningen is koop, de andere helft huur. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een matige stedelijkheid en er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het park is naast de deur.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 25% van de woningen label A, 50% label B en 25% label D of lager. Deze woning scoort dus bovengemiddeld goed.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 3,8 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of 15 minuten met de bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. PCBO Het Kompas (567 meter) en Rooms Katholieke Basisschool Sebastiaan (602 meter) zijn de dichtstbijzijnde. Voor voortgezet onderwijs zijn Praktijkschool Apeldoorn (976 meter) en Openbare Scholengemeenschap Apeldoorn (1,1 km) in de buurt.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 5 woningen te koop in het Rivierenkwartier. De gemiddelde vraagprijs is €251.500, maar deze woning is met €575.000 een uitschieter vanwege de grootte. In de afgelopen periode zijn er 23 woningen verkocht met een gemiddelde prijs van €325.000.