Tussenwoning te koop: Seizoentuinenlaan 37, Vleuten
15 uur geleden ontdekt
KopenUtrechtTussenwoningenSeizoentuinenlaan 37

Seizoentuinenlaan 37

Vleuterweide-Zuid, Utrecht

€ 950.000
Buurt Vleuterweide-Zuid, VleutenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 156m²
156m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Vleuten

Deze tussenwoning aan de Seizoentuinenlaan in Vleuten is een fijn thuis voor wie houdt van ruimte en rust. Met 156 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een zuinige woning. De prijs van €950.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en de ligging. Bekijk ook andere tussenwoningen in Utrecht voor een vergelijking.

De buurt Vleuterweide-Zuid

Vleuterweide-Zuid is een groene, rustige buurt met veel gezinnen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Fijne buren waarbij een ieder elkaar helpt als het nodig is maar ook n praatje op zijn tijd. Erg fijn dus." De buurt telt bijna 5000 inwoners, waarvan een groot deel kinderen. Het is een plek waar mensen elkaar kennen. Lees meer over de buurt Vleuterweide-Zuid.

Het leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (371 meter) of de Lidl (494 meter). Kinderen lopen naar basisschool Blink (398 meter) of De Krullevaar (760 meter). Voor de middelbare school is het Amadeus Lyceum op loopafstand (515 meter). Het park is twee straten verder (0,2 km). De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via Beumer en via Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 6.090
Woonoppervlakte156m²
Perceeloppervlakte225m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA
BuurtVleuterweide-Zuid
WijkVleuten-De Meern
GemeenteUtrecht

Locatie

Seizoentuinenlaan 37, Vleuten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Marion Borst
21-12-2024
Blij en gelukkig

Fijne buren waarbij een ieder elkaar helpt als het nodig is maar ook n praatje op zijn tijd. Erg fijn dus

Buurt statistieken

Gegevens uit Vleuterweide-Zuid

Inwoners4.960
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Albert Heijn
Middenburcht 14
371m
Lidl
Noorderburcht 12
494m
PLUS
Molenpolder 116-118
636m

Scholen

51 binnen 5 km

SBO De Binnentuin
Speciaal onderwijs · 177 leerlingen
344m
Blink
Basisonderwijs · 730 leerlingen
398m
Amadeus Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1951 leerlingen
515m

Veelgestelde vragen

Over Seizoentuinenlaan 37, Vleuten

Welk energielabel heeft Seizoentuinenlaan 37?

De woning aan Seizoentuinenlaan 37 in Vleuten heeft energielabel A.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Vleuten, maar de woning is groot (156 m²), heeft een perceel van 225 m², een energielabel A en is gebouwd in 2012. De exacte marktwaarde hangt af van de staat en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van Vleuterweide-Zuid?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand, dus op loop- of fietsafstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (371 m) en Lidl (494 m). Ook zijn er basisscholen en een middelbare school dichtbij. Het park is op 0,2 km.