Twee-onder-één-kap te koop: Baronpeerlaan 8, Vleuten
KopenUtrecht2-onder-1-kapwoningenBaronpeerlaan 8

Baronpeerlaan 8

Vleuterweide-Zuid, Utrecht

€ 825.000
Buurt Vleuterweide-Zuid, VleutenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Vleuterweide-Zuid

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Baronpeerlaan staat in een groene, kindvriendelijke buurt. Met 117 m² woonoppervlak en een ruime tuin op een perceel van 264 m² is het een fijn thuis voor wie van buitenruimte houdt. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €825.000 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Utrecht van dit formaat.

Vleuterweide-Zuid: groen en gezellig

De buurt Vleuterweide-Zuid is een rustige wijk met veel groen en speelplekken. Een bewoner zegt: "Fijne buren waarbij een ieder elkaar helpt als het nodig is maar ook n praatje op zijn tijd. Erg fijn dus." De buurt telt veel gezinnen: bijna 70% van de huishoudens heeft kinderen. Het park of plantsoen is om de hoek.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl (twee straten verder) of de Albert Heijn (tien minuten lopen). Basisscholen zijn er volop: KC De Fonkeling ligt naast de deur, en OBS Vleuterweide op vijf minuten lopen. Het Amadeus Lyceum voor voortgezet onderwijs is op loopafstand. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen op fietsafstand.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 7.051
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte264m²
Bouwjaar2004
EnergielabelA
BuurtVleuterweide-Zuid
WijkVleuten-De Meern
GemeenteUtrecht

Locatie

Baronpeerlaan 8, Vleuten

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Marion Borst
21-12-2024
Blij en gelukkig

Fijne buren waarbij een ieder elkaar helpt als het nodig is maar ook n praatje op zijn tijd. Erg fijn dus

Buurt statistieken

Gegevens uit Vleuterweide-Zuid

Inwoners4.960
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Lidl
Noorderburcht 12
963m
Albert Heijn
Middenburcht 14
1025m
PLUS
Molenpolder 116-118
1432m

Scholen

47 binnen 5 km

KC De Fonkeling
Basisonderwijs · 595 leerlingen
65m
P.C. Jenaplanschool Zonnewereld
Basisonderwijs · 373 leerlingen
176m
OBS Vleuterweide
Basisonderwijs · 208 leerlingen
295m

Veelgestelde vragen

Over Baronpeerlaan 8, Vleuten

Welk energielabel heeft Baronpeerlaan 8?

De woning aan Baronpeerlaan 8 in Vleuten heeft energielabel A.

Is €825.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €825.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 117 m² met een perceel van 264 m² in Vleuten. Het energielabel A en het bouwjaar 2004 zijn pluspunten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Vleuterweide-Zuid?

Het treinstation ligt op 2,3 km afstand, goed te fietsen. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid. De stad Utrecht is met de fiets of auto goed te bereiken.

Zijn er scholen in de buurt?