Tussenwoning te koop: Sikkel 11, 'T Zand
KopenSchagenTussenwoningenSikkel 11

Sikkel 11

’t Zand-Noordoost, Schagen

€ 480.000
Buurt ’t Zand-Noordoost, 'T ZandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 142m²
142m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in 't Zand

Deze hoekwoning aan de Sikkel in 't Zand is in 2023 opgeleverd en straalt direct een frisse, moderne sfeer uit. Met een woonoppervlak van 142 m² en een energielabel A+++ is dit een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €480.000 is marktconform voor een tussenwoningen in Schagen van dit formaat.

De buurt: t Zand-Noordoost

De woning ligt in de buurt t Zand-Noordoost, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 1300 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een typische gezinsbuurt, met veel huishoudens met kinderen. De omgeving is groen en de sfeer is dorps.

Leven in de straat

Op loopafstand (om de hoek) vind je de SPAR voor dagelijkse boodschappen. Voor een uitgebreider aanbod kun je terecht bij de Albert Heijn of Vomar, op een paar kilometer afstand. Basisschool IKC de Bloeikas ligt twee straten verder. Ook een huisartsenpraktijk en een restaurant zijn vlakbij. De gemeente Schagen biedt verder alle voorzieningen van een kleine stad.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 480.000
Prijs per m²€ 3.380
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte105m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
GemeenteSchagen

Locatie

Sikkel 11, 'T Zand

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Zand-Noordoost

Inwoners1.310
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Keinsmerweg 30
559m
Albert Heijn
Schoolstraat 3
4241m
Vomar
Drooghe Bol 1026
5105m

Scholen

5 binnen 5 km

IKC de Bloeikas
Basisonderwijs · 206 leerlingen
612m
Openbare Basisschool Frankendael
Basisonderwijs · 87 leerlingen
3828m
Openbare Basisschool 't Zwanenest
Basisonderwijs · 121 leerlingen
4506m

Veelgestelde vragen

Over Sikkel 11, 'T Zand

Welk energielabel heeft Sikkel 11?

De woning aan Sikkel 11 in 'T Zand heeft energielabel A+++.

Is €480.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwwoning uit 2023 met 142 m² woonoppervlak en energielabel A+++ is €480.000 marktconform in deze regio. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare tussenwoningen in Schagen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is en de stookkosten laag zullen zijn. De woning is in 2023 gebouwd en voldoet aan de nieuwste isolatienormen.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 105 m² groot. De exacte tuinindeling is niet bekend, maar bij een tussenwoning uit 2023 kun je rekenen op een achtertuin. De oppervlakte van de woning zelf is 142 m².

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op 600 meter afstand ligt IKC de Bloeikas, een basisschool met 206 leerlingen. Binnen 5 km zijn er nog vier andere basisscholen, waaronder Openbare Basisschool Frankendael en IKC De Kroon.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,7 km afstand. Dat is bijvoorbeeld station Schagen, vanwaar je in ongeveer een uur naar Amsterdam reist.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning, gebouwd in 2023. Met 142 m² woonoppervlak en een perceel van 105 m² is het een ruime eengezinswoning, geschikt voor een gezin.

Huispedia
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

4 woningen in de buurt ’t Zand-Noordoost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appSikkel 11, 'T Zand
Bekijk