Tussenwoning te koop: Singelweg 16, Axel
KopenTerneuzenTussenwoningenSingelweg 16

Singelweg 16

Kern Axel, Terneuzen

€ 199.500
Buurt Kern Axel, AxelBekijk buurt
Aldi op 296m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustige tussenwoning in Axel

Deze tussenwoning aan de Singelweg in Axel ademt de sfeer van een jaren '50-woning met karakter. Met 104 m² woonoppervlak en een perceel van 110 m² is het een compacte, maar complete woning. De woning heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €199.500 is marktconform voor tussenwoningen in Terneuzen.

Kern Axel: een dorpse gemeenschap

De woning ligt in de buurt Kern Axel, een dorpse omgeving met zo'n 7.000 inwoners. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,38. Een bewoner zegt: "Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt." De buurt kent een mix van huishoudens, met zowel gezinnen als ouderen. De buurt Kern Axel heeft een rustig karakter.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, twee straten verder, of de Albert Heijn, ook om de hoek. Basisscholen zoals de Sint Antoniusschool en de Prinses Marijkeschool zijn op loopafstand. De gemeente Terneuzen biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op 300 meter afstand.

Aangeboden door Reham makelaars & taxateurs

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Reham makelaars & taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 199.500
Prijs per m²€ 1.918
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte110m²
Bouwjaar1955
EnergielabelE
BuurtKern Axel
WijkKern Axel
GemeenteTerneuzen

Locatie

Singelweg 16, Axel

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Jdp
15-09-2024
Axel

Alles is goed dichtbij. Hier is bijna alles wat je nodig hebt. Het is erg hygiënisch. Onderwijs is zeer goed. Allemaal aardige docenten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Axel

Inwoners7.075
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Tuinstraat 3+5
296m
Albert Heijn
Szydlowskiplein 20 22
334m
SPAR
Plein 19
4891m

Scholen

6 binnen 5 km

Sint Antoniusschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
517m
Prinses Marijkeschool
Basisonderwijs · 122 leerlingen
529m
Basisschool Sterrenpracht
Basisonderwijs · 177 leerlingen
613m

Veelgestelde vragen

Over Singelweg 16, Axel

Welk energielabel heeft Singelweg 16?

De woning aan Singelweg 16 in Axel heeft energielabel E.

Is de vraagprijs van €199.500 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €199.500 voor een tussenwoning uit 1955 met 104 m² woonoppervlak en energielabel E is marktconform voor Axel. De woning heeft een perceel van 110 m² en ligt in een rustige buurt met goede voorzieningen op loopafstand.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E geeft aan dat de woning minder zuinig is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is aan te raden om te kijken naar mogelijkheden voor isolatie of andere energiebesparende maatregelen om de kosten te verlagen.