Tussenwoning te koop: Singraven 17, Almelo
Onder bod
KopenAlmeloTussenwoningenSingraven 17

Singraven 17

Havezathe, Almelo

€ 274.500
Buurt Havezathe, AlmeloBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 403m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan Singraven 17 in Almelo ademt de sfeer van een fijne, rustige woonwijk. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 131 m² is het een prettig ruime woning voor wie zoekt naar een plek met karakter. De woning uit 1974 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €274.500 is marktconform voor een tussenwoningen in Almelo.

Buurt Havezathe: saamhorigheid en groen

De woning staat in de buurt Havezathe, een wijk waar saamhorigheid hoog in het vaandel staat. Een bewoner zegt: "Mijn ervaring met de buurt is, heel behulpzaam, saamhorigheid. ons kent ons..!!" De buurt telt zo'n 1600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving, met een park of plantsoen op loopafstand. De buurt Havezathe is een fijne plek om te wonen.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die twee straten verder ligt. Ook Dirk is op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals De Tandem en De Telgenborch, beide op een paar minuten lopen. De gemeente Almelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Thoma Post Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 274.500
Prijs per m²€ 2.326
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte131m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtHavezathe
WijkSchelfhorst
GemeenteAlmelo

Locatie

Singraven 17, Almelo

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Grace
09-10-2025
Kindvriendelijk

Mijn ervaring met de buurt is, heel behulpzaam, saamhorigheid.ons kent ons..!!

Buurt statistieken

Gegevens uit Havezathe

Inwoners1.600
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Havezathe

Woningvoorraad663
Gem. WOZ-waarde€ 206.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Binnenhof 33
403m
Dirk
Binnenhof 11-12
538m
Nettorama
Ootmarsumsestraat 384
1045m

Scholen

36 binnen 5 km

De Tandem
Basisonderwijs · 143 leerlingen
178m
De Telgenborch
Basisonderwijs · 193 leerlingen
188m
De Noorderborch
Basisonderwijs · 300 leerlingen
193m

Veelgestelde vragen

Over Singraven 17, Almelo

Welk energielabel heeft Singraven 17?

De woning aan Singraven 17 in Almelo heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €274.500 eerlijk voor deze woning?

De vraagprijs van €274.500 is marktconform. In de buurt Havezathe ligt de gemiddelde verkoopprijs van woningen rond de €271.850, en de gemiddelde vraagprijs is €300.000. Deze woning is met 118 m² en energielabel C redelijk geprijsd, zeker gezien de rustige en kindvriendelijke buurt.

Hoe is de buurt Havezathe om in te wonen?

Havezathe is een rustige, groene buurt met veel saamhorigheid. Bewoners omschrijven het als behulpzaam en 'ons kent ons'. Er wonen veel gezinnen, maar ook ouderen. Het park is om de hoek, en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 4,1 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Tandem (178 meter) en De Telgenborch (188 meter). Ook is er voortgezet onderwijs, zoals Scholengemeenschap Canisius, op ongeveer 500 meter.

Hoeveel kost deze woning per vierkante meter?

De vraagprijs per vierkante meter is ongeveer €2.326. Ter vergelijking: in de buurt is de gemiddelde vraagprijs per m² €2.542, dus deze woning is iets gunstiger geprijsd per m².

Is energielabel C zuinig?

Energielabel C is redelijk zuinig. Het betekent dat de woning gemiddeld isoleert en dat de stookkosten naar verwachting niet extreem hoog zijn. In de buurt hebben alle woningen label B of C, dus dit is normaal voor de wijk.

Hoe lang staat deze woning al te koop?

De exacte looptijd is niet bekend, maar in de buurt worden woningen gemiddeld in 81 dagen verkocht. Dat is een indicatie dat de markt redelijk actief is.

Thoma Post Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Thoma Post Makelaars
thomapost.nl
Bekijk
Thoma Post Makelaars Almelo
funda.nl
Bekijk