Tussenwoning te koop: Sint Janstraat 24B, Laren (Nh)
KopenLarenTussenwoningenSint Janstraat 24B

Sint Janstraat 24B

Laren-Centrum, Laren

€ 795.000
Buurt Laren-Centrum, Laren (Nh)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 78m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Laren

Deze tussenwoning uit 1903 combineert historische charme met moderne energiezuinigheid. Met een woonoppervlak van 83 m² en een perceel van 98 m² is het een compacte woning. Het energielabel A++ is uitzonderlijk voor een woning van deze leeftijd, wat zorgt voor lage stookkosten. De vraagprijs van €795.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Laren, maar de combinatie van bouwjaar en label is zeldzaam.

Laren-Centrum: rustig en groen

De woning ligt in de buurt Laren-Centrum, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 1.760 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, rustige omgeving zien. Het is een buurt waar je elkaar nog kent.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 78 meter, of twee straten verder naar de Jumbo. Basisscholen zoals de Mariaschool en Openbare Basisschool De Zuidwend zijn op loopafstand. De gemeente Laren biedt een dorps karakter met alle voorzieningen dichtbij.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Gouden Makelaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 795.000
Prijs per m²€ 9.578
Woonoppervlakte83m²
Perceeloppervlakte98m²
Bouwjaar1903
EnergielabelA++
BuurtLaren-Centrum
WijkLaren
GemeenteLaren

Locatie

Sint Janstraat 24B, Laren (Nh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Laren-Centrum

Inwoners1.760
Mannen47%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Laren-Centrum

Woningvoorraad1.056
Gem. WOZ-waarde€ 807.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen30%

Supermarkten

33 binnen 5 km

Albert Heijn
Zevenend 2
78m
Jumbo
Plein 1945 3
285m
Boni
Torenzicht 80
2284m

Scholen

58 binnen 5 km

Mariaschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1903m
Openbare Basisschool De Zuidwend
Basisonderwijs · 228 leerlingen
1954m
De Hobbitstee
Basisonderwijs · 258 leerlingen
2146m

Veelgestelde vragen

Over Sint Janstraat 24B, Laren (Nh)

Welk energielabel heeft Sint Janstraat 24B?

De woning aan Sint Janstraat 24B in Laren (Nh) heeft energielabel A++.

Is €795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €795.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €841.333 in de buurt, maar die is gebaseerd op slechts 3 verkochte woningen. De mediaanprijs in de buurt is €365.000, wat aangeeft dat er een grote spreiding is. De prijs per m² is met €9.578 aanzienlijk hoger dan het buurtgemiddelde van €5.225, maar het energielabel A++ en het bouwjaar 1903 maken deze woning uniek.

Hoe zuinig is energielabel A++?

Energielabel A++ is het best haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt rekenen op lage energiekosten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod een A+ of beter, dus dit is een groot voordeel.