Tussenwoning te huur: Slackegaard 75, Maastricht
Verkocht onder voorbehoud
HurenMaastrichtTussenwoningenSlackegaard 75

Slackegaard 75

Heer, Maastricht

€ 1.200 p.m.
Buurt Heer, MaastrichtBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Slackegaard 75: een rustige tussenwoning in Heer

Deze tussenwoning aan de Slackegaard in Maastricht ademt rust en ruimte. Met 110 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een fijne plek voor wie houdt van een beetje groen om zich heen. De woning uit 1982 heeft energielabel B, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De huurprijs van €1.200 is scherp geprijsd vergeleken met andere tussenwoningen in Maastricht.

Heer: een gemengde buurt met een dorps karakter

Heer is een buurt waar jong en oud elkaar vinden, al is er volgens een bewoner 'weinig te doen voor jongeren'. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk deel 65-plussers. Toch is er ook een flinke groep gezinnen met kinderen. De buurt Heer heeft een gemiddelde beoordeling van 6,38 op basis van één review. De sfeer is rustig, met voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 7 minuten lopen of de Jumbo iets verderop. Ook de PLUS is binnen een kwartier te bereiken. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Suringarschool (5 minuten lopen) en KKC ZIEZO! (6 minuten). Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Porta Mosana College op 9 minuten lopen. De gemeente Maastricht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.200 p.m.
Prijs per m²€ 11 p.m.
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte111m²
Bouwjaar1982
EnergielabelB
BuurtHeer
WijkBuitenwijk Zuidoost
GemeenteMaastricht

Locatie

Slackegaard 75, Maastricht

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.4
Clara
25-09-2025
Veel ouderen, weinig jongeren

Er is weinig te doen voor jongeren

Buurt statistieken

Gegevens uit Heer

Inwoners7.340
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Heer

Woningvoorraad3.662
Gem. WOZ-waarde€ 279.000
Koopwoningen47%
Huurwoningen53%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Rijksweg 62A
743m
Jumbo
Roserije 303
753m
PLUS
De Mandel 7.02
1137m

Scholen

43 binnen 5 km

Suringarschool
Basisonderwijs · 87 leerlingen
414m
KKC ZIEZO!
Basisonderwijs · 284 leerlingen
500m
Porta Mosana College
Voortgezet onderwijs · 1350 leerlingen
704m

Veelgestelde vragen

Over Slackegaard 75, Maastricht

Welk energielabel heeft Slackegaard 75?

De woning aan Slackegaard 75 in Maastricht heeft energielabel B.

Is €1.200 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

Ja, de huurprijs van €1.200 ligt 27% onder het gemiddelde van €1.647 in de buurt Heer. Ook per vierkante meter is het met €10,91 per m² gunstig vergeleken met het buurtgemiddelde van €13,19. Het is dus een scherpe prijs voor een tussenwoning van 110 m² met energielabel B.

Hoe snel worden woningen in Heer verhuurd?

Woningen in Heer worden gemiddeld in 15 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in de buurt. Er staan momenteel 7 huurwoningen te huur in de buurt, waarvan deze tussenwoning er één is.

Wat is de sfeer in de buurt Heer?

Heer is een rustige buurt met een gemengde bevolking: veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. Een bewoner geeft een 6,38 en merkt op dat er 'weinig te doen is voor jongeren'. De buurt heeft een dorps karakter met voorzieningen als supermarkten en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de Suringarschool op 414 meter (5 minuten lopen). Ook KKC ZIEZO! (500 meter) en Openbare Basisschool De Spiegel (985 meter) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs kun je naar Porta Mosana College (704 meter) of Bernard Lievegoed College (956 meter).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,2 kilometer afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor wie met de trein wil reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een zuinige woning is, met goede isolatie en relatief lage stookkosten. Je hoeft geen hoge energierekening te verwachten.

ikwilhuren.nl
Geen mail gevondenBetaald
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website. Reageren via deze website kost geld.