Tussenwoning te koop: Slakstraat 38, Kerkrade
KopenKerkradeTussenwoningenSlakstraat 38

Slakstraat 38

Bleijerheide, Kerkrade

€ 325.000
Buurt Bleijerheide, KerkradeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 181m²
181m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Slakstraat in Kerkrade ademt karakter met een flinke oppervlakte van 181 m² en een perceel van 512 m². Het bouwjaar 1930 geeft de woning een klassieke uitstraling, al is het energielabel F wel een aandachtspunt. De vraagprijs van €325.000 is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Kerkrade.

Buurt Bleijerheide: rustig, maar met gemengde ervaringen

Bleijerheide is een rustige buurt, al lopen de meningen uiteen. Een bewoner noemt het een 'fijne erg rustige buurt met fijne huizen'. Een ander is kritischer: 'Nooit echt druk, wel eens ruzie, vuilniszakken worden gewoon overal neergegooid.' Op basis van drie beoordelingen is het beeld wisselend. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. CBS-cijfers laten zien dat de inkomens gemiddeld zijn. Meer weten? Bekijk de buurt Bleijerheide.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS en Aldi, beide om de hoek. Ook Jumbo is twee straten verder. Basisschool Bleijerheide is naast de deur, en Openbare Basisschool de Schatkist op tien minuten lopen. Het treinstation is op loopafstand. De gemeente Kerkrade biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Absoluut Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 1.796
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte512m²
Bouwjaar1930
EnergielabelF
BuurtBleijerheide
WijkKerkrade-Oost
GemeenteKerkrade

Locatie

Slakstraat 38, Kerkrade

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 3 bewoners

8.6
Erik
09-02-2025
Mooie buurt dicht bij Duitsland met alle voodelen

Fijne erg rustige buurt met fijne huizen

2.1
Mendy
20-12-2024
Binnen 8 jaar is de buurt verloedert

In het begin meteen mannen wat zich bezig hielden met drugsgebruik de gemeente Kerkrade het beetje wat ze hebben gedaan met de politie heeft niks geholpen tot nu toe zijn er nog gewoon drugsdealer aan de gang gelukkig zijn we nu wel op een veilige plek waar je gerust eens buiten kan wandelen de gemeente Kerkrade drijft gezinnen weg uit Kerkrade en hebben liever Oekraïense mensen dan hun eigen Nederlandse mensen het zou goed zijn als Rusland een bom op het gemeentehuis van Kerkrade zou gooien dan komt er meschien wel eens iets goeds terug voor in paats

5.4
Tyson
09-07-2024
Prima

Nooit echt druk, wel eens ruzie, vuilniszakken worden gewoon overal neergegooid

Buurt statistieken

Gegevens uit Bleijerheide

Inwoners4.340
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Bleijerheide

Woningvoorraad2.450
Gem. WOZ-waarde€ 170.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen53%

Supermarkten

11 binnen 5 km

PLUS
Maria Gorettiplein 1
1115m
Aldi
Maria Gorettiplein 2
1115m
Jumbo
Onze Lieve Vrouwestraat 5
1638m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool Bleijerheide
Basisonderwijs · 192 leerlingen
556m
Openbare Basisschool de Schatkist
Basisonderwijs · 151 leerlingen
954m
Basisschool De Diabolo
Basisonderwijs · 220 leerlingen
1406m

Veelgestelde vragen

Over Slakstraat 38, Kerkrade

Welk energielabel heeft Slakstraat 38?

De woning aan Slakstraat 38 in Kerkrade heeft energielabel F.

Is €325.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €325.000 ligt iets boven de mediaan van €282.000 in de buurt, maar de woning is met 181 m² ook bovengemiddeld groot. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €1.639, wat neerkomt op zo'n €297.000 voor deze oppervlakte. De prijs is dus aan de hoge kant, maar niet extreem.

Wat betekent energielabel F voor mijn maandlasten?

Energielabel F is onzuinig. Je kunt hoge stookkosten verwachten, zeker in een woning uit 1930. In de buurt heeft 46% van de koopwoningen label A, dus deze woning steekt daar ongunstig bij af. Het loont om te investeren in isolatie en duurzame maatregelen.

Hoe veilig is de buurt Bleijerheide?

De buurt kent 209 geregistreerde misdrijven, wat voor een wijk met 4.340 inwoners redelijk is. Bewoners zijn verdeeld: sommigen ervaren overlast van drugsdealers en zwerfvuil, anderen vinden het juist rustig.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Bleijerheide (556 m) en Openbare Basisschool de Schatkist (954 m). Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Het Martin Buber (1,8 km) en Beroepscollege Parkstad Limburg (2 km).

Hoe is het openbaar vervoer in deze buurt?

Het treinstation ligt op 2 km afstand, dus op loopafstand. Daarnaast zijn er busverbindingen in de buurt.

Wat voor type woningen staan er in de straat?

De woning is een tussenwoning uit 1930. In de buurt is 56% eengezinswoning en 46% koopwoning. Veel woningen zijn voor 1945 gebouwd (61,5%), dus dit past in het straatbeeld.

Absoluut Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 3 bronnen
Absoluut Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Absoluut Makelaardij