Tussenwoning te koop: Snoeklaan 19, Voorhout
KopenTeylingenTussenwoningenSnoeklaan 19

Snoeklaan 19

Vissenbuurt, Teylingen

€ 829.000
Buurt Vissenbuurt, VoorhoutBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze tussenwoning aan de Snoeklaan in Voorhout is een echte gezinswoning. Met 213 m² woonoppervlak en een perceel van 309 m² is er volop ruimte. De woning uit 1997 is goed onderhouden en voelt ruim en licht. De vraagprijs van €829.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook de tussenwoningen in Teylingen voor een idee van het aanbod.

Vissenbuurt: rustig, groen en gewaardeerd

De buurt Vissenbuurt is een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "Nooit problemen met de buurt gehad altijd leuk wonen en een schone en groene buurt." In de buurt wonen veel gezinnen: van de 530 woningen is 90% koop en bijna allemaal eengezinswoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,9, wat duidt op een gezinsrijke omgeving.

Dagelijks leven om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Hoogvliet of Aldi, beide op loopafstand. Ook Albert Heijn, Vomar en Dirk zijn binnen een kwartier fietsen. Basisscholen zijn er genoeg: RK basisschool De Startbaan en R.K. Basisschool Emmaüs zitten om de hoek, obs De Achtbaan en Basisschool De Avonturier ook dichtbij. De gemeente Teylingen biedt een fijne mix van dorpse rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Geurts Makelaars, Hypotheken en Verzekeringen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 829.000
Prijs per m²€ 3.892
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte309m²
Bouwjaar1997
BuurtVissenbuurt
WijkVoorhout Oosthout
GemeenteTeylingen

Locatie

Snoeklaan 19, Voorhout

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Sophie
04-07-2025
Mooie buurt met veel kinderen

Nooit problemen met de buurt gehad altijd leuk wonen en een schone en groene buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Vissenbuurt

Inwoners1.525
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Hoogvliet
Koetsiersweg 7
815m
Aldi
Oosthoutplein 5
837m
Albert Heijn
Jacoba van Beierenhof 29
1130m

Scholen

32 binnen 5 km

RK basisschool De Startbaan
Basisonderwijs · 128 leerlingen
612m
R.K. Basisschool Emmaüs
Basisonderwijs · 235 leerlingen
774m
obs De Achtbaan - Cluster
Basisonderwijs · 302 leerlingen
790m

Veelgestelde vragen

Over Snoeklaan 19, Voorhout

Is €829.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €829.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Voorhout, maar het woonoppervlak van 213 m² en het perceel van 309 m² zijn uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Vissenbuurt om in te wonen?

Vissenbuurt wordt ervaren als een rustige, groene en schone buurt. Bewoners geven een 8,13 en noemen het 'altijd leuk wonen'. Er wonen veel gezinnen en de buurt is kindvriendelijk. De woningvoorraad bestaat vrijwel alleen uit eengezinswoningen, waarvan 90% koop. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.