Tussenwoning te huur: Soesterberghof 224, Nootdorp
HurenPijnacker-NootdorpTussenwoningenSoesterberghof 224

Soesterberghof 224

De Venen Centrum, Pijnacker-Nootdorp

€ 1.777 p.m.
Buurt De Venen Centrum, NootdorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een moderne tussenwoning

Deze tussenwoning aan de Soesterberghof 224 in Nootdorp voelt ruim en licht, met 132 m² woonoppervlak en een energielabel A+ dat zorgt voor lage stookkosten. De woning uit 2008 is modern en onderhoudsarm, met een kleine tuin op een perceel van 118 m². De huurprijs van €1.777 per maand is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijkbaar aanbod vind je bij tussenwoningen in Pijnacker-Nootdorp.

De Venen Centrum: een levendige buurt

De woning ligt in de buurt De Venen Centrum, een wijk met veel gezinnen en een mix van koop- en huurwoningen. De buurt telt ruim 3.200 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,8, wat duidt op een gezinsvriendelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel groen en voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Om de hoek vind je Jumbo en Lidl voor de dagelijkse boodschappen, en Albert Heijn is ook twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Regenboog en Sint Jozef Basisschool, beide op loopafstand. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Pijnacker-Nootdorp staat bekend om haar groene karakter en goede voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schep Vastgoedmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.777 p.m.
Prijs per m²€ 13 p.m.
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte118m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA+

Locatie

Soesterberghof 224, Nootdorp

Buurt statistieken

Gegevens uit De Venen Centrum

Inwoners3.240
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit De Venen Centrum

Woningvoorraad1.148
Gem. WOZ-waarde€ 515.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen42%

Supermarkten

54 binnen 5 km

Jumbo
Paradeplein 7
721m
Lidl
Paradeplein 17-19
721m
Albert Heijn
Lange Baan 6
774m

Scholen

53 binnen 5 km

't Kraaienest
Speciaal onderwijs · 67 leerlingen
935m
Kindcentrum Regenboog
Basisonderwijs · 273 leerlingen
980m
Sint Jozef Basisschool
Basisonderwijs · 334 leerlingen
1057m

Veelgestelde vragen

Over Soesterberghof 224, Nootdorp

Welk energielabel heeft Soesterberghof 224?

De woning aan Soesterberghof 224 in Nootdorp heeft energielabel A+.

Is €1.777 per maand een realistische huurprijs voor deze woning?

Ja, voor een tussenwoning van 132 m² met energielabel A+ in Nootdorp is dit een marktconforme prijs. De woning is modern en energiezuinig, wat de maandlasten relatief laag houdt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,9 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar reis je snel naar Den Haag of Rotterdam.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo en Lidl op 721 meter en Albert Heijn op 774 meter. Basisscholen zoals Kindcentrum Regenboog (980 m) en Sint Jozef Basisschool (1 km) zijn ook dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lage stookkosten, al zijn exacte bedragen niet bekend. Het label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Hoe veilig is de buurt De Venen Centrum?

In de buurt zijn 63 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk met ruim 3.200 inwoners. Het is een rustige, gezinsvriendelijke omgeving.

Is er een tuin bij deze woning?

Ja, de woning heeft een perceel van 118 m², wat wijst op een kleine tuin. Het is een tussenwoning, dus de tuin is waarschijnlijk aan de achterzijde.

Schep Vastgoedmakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 2 bronnen
Schep Vastgoedmakelaars
schepvastgoed.nl
Bekijk
Schep Vastgoedmakelaars
zoeken.schepvastgoedmanagers.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

3 woningen in de wijk Nootdorp

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appSoesterberghof 224, Nootdorp
Bekijk