Tussenwoning te huur: Spaakstraat 42, Zevenaar
HurenZevenaarTussenwoningenSpaakstraat 42

Spaakstraat 42

Methen, Zevenaar

€ 1.199 p.m.
Buurt Methen, ZevenaarBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zevenaar

Deze tussenwoning aan de Spaakstraat 42 in Zevenaar biedt een verrassend ruim woongevoel. Met 107 m² woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabele en zuinige woning. Het perceel is maar liefst 3667 m² groot, wat uniek is voor een tussenwoning. De huurprijs van €1199 per maand is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Zevenaar.

Buurt Methen

De woning ligt in de buurt Methen, een rustige woonwijk in Zevenaar. De buurt telt ruim 2800 inwoners en heeft een gemengde samenstelling: veel gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op slechts 300 meter afstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage criminaliteit met 40 misdrijven per jaar.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de SPAR, op tien minuten lopen, of bij de Aldi of PLUS, beide op een kwartier. Voor schoolgaande kinderen is IKC De Tamboerijn om de hoek (5 minuten lopen) en het Liemers College op 3 minuten. De gemeente Zevenaar biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via REBO Huurwoningen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.199 p.m.
Prijs per m²€ 11 p.m.
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte3667m²
Bouwjaar1986
EnergielabelA+
BuurtMethen
WijkZevenaar
GemeenteZevenaar

Locatie

Spaakstraat 42, Zevenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Methen

Inwoners2.815
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Methen

Woningvoorraad1.376
Gem. WOZ-waarde€ 284.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

11 binnen 5 km

SPAR
Spaansmaat 10
1110m
Aldi
Muldershof 35
1389m
PLUS
Masiusplein 24
1454m

Scholen

25 binnen 5 km

Liemers College, locatie Heerenmäten
Voortgezet onderwijs · 1047 leerlingen
258m
IKC De Tamboerijn
Basisonderwijs · 201 leerlingen
488m
IKC De Wissel
Basisonderwijs · 292 leerlingen
721m

Veelgestelde vragen

Over Spaakstraat 42, Zevenaar

Welk energielabel heeft Spaakstraat 42?

De woning aan Spaakstraat 42 in Zevenaar heeft energielabel A+.

Is de huurprijs van €1199 redelijk voor deze woning?

De huurprijs van €1199 per maand ligt onder het gemiddelde van €1441 voor huurwoningen in de buurt. De mediaanprijs is ook €1441, dus deze woning is relatief scherp geprijsd. Met 107 m² woonoppervlak en een groot perceel is de prijs per m² ongeveer €11,20, wat iets boven het buurtgemiddelde van €10,48 ligt. Het energielabel A+ zorgt voor lage energiekosten.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 3667 m², wat zeer uitzonderlijk is voor een tussenwoning. Dit biedt veel mogelijkheden voor een ruime tuin, moestuin of zelfs een kleine hobbyweide. Houd er rekening mee dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label staat voor een lage energievraag, dus je kunt relatief lage stookkosten verwachten. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.

Hoe veilig is de buurt Methen?

Methen is een rustige buurt met 40 geregistreerde misdrijven per jaar. Dat is laag voor een wijk met bijna 1400 woningen. De buurt heeft een gemengde bevolking met veel gezinnen en ouderen, wat bijdraagt aan een veilig woonklimaat.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen en supermarkten op loopafstand. Het Liemers College (voortgezet onderwijs) ligt op 3 minuten lopen, en IKC De Tamboerijn (basisonderwijs) op 5 minuten. De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR op 1,1 km, ongeveer 10 minuten lopen. Ook Aldi, PLUS en Jumbo zijn binnen 15 minuten bereikbaar.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation van Zevenaar ligt op 2,1 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar kun je naar Arnhem en verder reizen.