Tussenwoning te koop: Steenhouwerstraat 33, Zwolle
Verkocht onder voorbehoud
KopenZwolleTussenwoningenSteenhouwerstraat 33

Steenhouwerstraat 33

Schoonhorst, Zwolle

€ 735.000
Buurt Schoonhorst, ZwolleBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 182m²
130% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Schoonhorst

Deze tussenwoning aan de Steenhouwerstraat 33 in Zwolle biedt een verrassend ruim woonoppervlak van 182 m², verdeeld over drie woonlagen. Het perceel van 249 m² geeft je een flinke tuin. Gebouwd in 1997, verkeert de woning in nette staat. Met een vraagprijs van €735.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs per m² is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Zwolle.

De buurt: Schoonhorst

Schoonhorst is een rustige, nette wijk in Stadshagen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Nette buurt, beetje saai maar dichtbij het zwarte water en het centrum van Zwolle." De sfeer is kalm en groen, met veel eengezinswoningen. De buurt Schoonhorst telt ruim 4.000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud. Het is een typische gezinsbuurt, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2 personen.

Het dagelijks leven

Om de hoek vind je kindercampus TrioMundo (op 5 minuten lopen) en basisschool Al Amana (op 3 minuten lopen). Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn (twee straten verder) of Jumbo (op 8 minuten lopen). Het treinstation van Zwolle is op 1,9 km afstand, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 735.000
Prijs per m²€ 4.038
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte249m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA+++
BuurtSchoonhorst
WijkStadshagen
GemeenteZwolle

Locatie

Steenhouwerstraat 33, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.6
Jansen
21-11-2024
Nette buurt, beetje saai maar dichtbij het zwarte water en het centrum van Zwolle

Het is rustig, er gebeurt niet zo veel, het is er netjes. Mensen zijn aardig als je ze spreekt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoonhorst

Inwoners4.160
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Schoonhorst

Woningvoorraad1.870
Gem. WOZ-waarde€ 335.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Albert Heijn
Wade 10
652m
Jumbo
Wade 102
763m
Jumbo
Bachplein 14
1230m

Scholen

70 binnen 5 km

Al Amana Zwolle
Basisonderwijs · 138 leerlingen
293m
kindercampus TrioMundo
Basisonderwijs · 105 leerlingen
498m
Gereformeerde Academische Basisschool De Sprankel
Basisonderwijs · 448 leerlingen
714m

Veelgestelde vragen

Over Steenhouwerstraat 33, Zwolle

Welk energielabel heeft Steenhouwerstraat 33?

De woning aan Steenhouwerstraat 33 in Zwolle heeft energielabel A+++.

Is €735.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €735.000 ligt fors boven de gemiddelde verkoopprijs in Schoonhorst (€426.372) en de gemiddelde vraagprijs (€367.000). Maar deze woning is met 182 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 79 m². De prijs per m² is ongeveer €4.038, wat lager is dan het gemiddelde van €4.646 per m² in de buurt. Daarmee is de prijs aan de hoge kant, maar niet onredelijk gezien de extra ruimte.

Hoe is de buurt Schoonhorst om in te wonen?

Schoonhorst is een rustige, nette wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de rust en de nabijheid van het Zwarte Water en het centrum van Zwolle. De buurt is vooral geschikt voor gezinnen en stellen die van een kalme omgeving houden. Er zijn voldoende voorzieningen zoals scholen en supermarkten op loopafstand.

Wat is de energielabel van deze woning?

In de buurt hebben de meeste woningen (88,9%) label B, en 11,1% heeft label A. Omdat de woning uit 1997 stamt, is het aannemelijk dat het label minimaal B of A is, maar dit moet je bij de makelaar verifiëren.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindercampus TrioMundo ligt op 498 meter (ongeveer 5 minuten lopen) en Al Amana Zwolle op 293 meter (3 minuten lopen). Ook CBS De Wendakker en Gereformeerde Academische Basisschool De Sprankel zijn binnen 10 minuten lopen bereikbaar.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Zwolle ligt op 1,9 km afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of 7 minuten fietsen. Vanaf daar kun je snel naar bestemmingen in het hele land reizen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Schoonhorst stonden woningen in de afgelopen periode gemiddeld 27 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat de vraag naar woningen in deze buurt redelijk hoog is.