Tussenwoning te koop: Strausslaan 8, Barendrecht
Verkocht onder voorbehoud
KopenBarendrechtTussenwoningenStrausslaan 8

Strausslaan 8

Nieuweland 1, Barendrecht

€ 729.000
Buurt Nieuweland 1, BarendrechtBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige Barendrechtse buurt

Deze tussenwoning aan de Strausslaan 8 ademt rust en ruimte. Met 175 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 261 vierkante meter is het een fijne plek voor wie graag wat extra vierkante meters heeft. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energierekening. De prijs van €729.000 is marktconform voor tussenwoningen in Barendrecht.

De buurt Nieuweland 1

De woning staat in de buurt Nieuweland 1, een rustige woonwijk in Barendrecht. De buurt telt ruim 1100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving, met een park of plantsoen op loopafstand. De sfeer is er gemoedelijk en kindvriendelijk.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk, die om de hoek zit op 600 meter. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen in de buurt: CBS Groen van Prinstererschool op 400 meter en Openbare Basisschool De Draaimolen op 450 meter. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met Dalton Lyceum Barendrecht op 700 meter. De gemeente Barendrecht biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Markant NVM Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 729.000
Prijs per m²€ 4.166
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte261m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
BuurtNieuweland 1
WijkNieuweland
GemeenteBarendrecht

Locatie

Strausslaan 8, Barendrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuweland 1

Inwoners1.115
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Dirk
Muziekplein 5
607m
Albert Heijn
Middenbaan 97
1152m
Jumbo
Onderlangs 44
1241m

Scholen

83 binnen 5 km

CBS Groen van Prinstererschool
Basisonderwijs · 472 leerlingen
366m
Openbare Basisschool De Draaimolen
Basisonderwijs · 386 leerlingen
430m
Dalton Lyceum Barendrecht
Voortgezet onderwijs · 1694 leerlingen
706m

Veelgestelde vragen

Over Strausslaan 8, Barendrecht

Welk energielabel heeft Strausslaan 8?

De woning aan Strausslaan 8 in Barendrecht heeft energielabel B.

Is €729.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €729.000 is marktconform voor een tussenwoning van 175 m² met energielabel B in Barendrecht. De woning heeft een ruim perceel en is gebouwd in 1992, wat een solide bouwjaar is. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt, maar is goed bereikbaar. Het treinstation van Barendrecht ligt op 2,6 kilometer afstand, dus op fietsafstand. Voor de auto zijn de belangrijkste wegen in de buurt.

Wat voor soort buurt is Nieuweland 1?

Nieuweland 1 is een rustige, groene woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en er is een park op loopafstand. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS Groen van Prinstererschool (366 meter) en Openbare Basisschool De Draaimolen (430 meter). Voor voortgezet onderwijs kun je naar Dalton Lyceum Barendrecht (706 meter) of Portus Groene Hart (930 meter).

Hoe is het energielabel B te duiden?

Energielabel B betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten, maar geen extreem hoge kosten. Het is een goed label voor een woning uit 1992.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Dirk op 607 meter, gevolgd door Albert Heijn op 1152 meter en Jumbo op 1241 meter. Je kunt dus makkelijk lopend of fietsend boodschappen doen.

Markant NVM Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.