Tussenwoning te koop: Van Lennephof 21, Oss
Verkocht onder voorbehoud
KopenOssTussenwoningenVan Lennephof 21

Van Lennephof 21

Vondellaan-Zuid, Oss

€ 415.000
Buurt Vondellaan-Zuid, OssBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 161m²
28% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Van Lennephof 21 in Oss ademt rust en ruimte. Met 161 m² woonoppervlak is het een flink huis. De woning uit 1974 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €415.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €365.000, maar de woning is ook aanzienlijk groter dan gemiddeld. Bekijk ook andere tussenwoningen in Oss voor een breder beeld.

De buurt Vondellaan-Zuid

De woning ligt in de buurt Vondellaan-Zuid, een rustige woonwijk in Oss. De buurt telt zo'n 2200 inwoners en bestaat voornamelijk uit eengezinswoningen (95%). Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (72%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Nettorama op 750 meter afstand, of bij Albert Heijn op 850 meter. Ook Aldi is op loopafstand (ruim een kilometer). Kinderen kunnen naar Montessorischool Elzeneind, dat op 450 meter ligt, of naar Kindcentrum Sterrebos op 900 meter. Voor voortgezet onderwijs is Het Hooghuis ZuidWest op een kilometer afstand. Het treinstation van Oss ligt op 1,5 kilometer, goed bereikbaar met de fiets. Meer over de omgeving lees je op de pagina over de gemeente Oss.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Krabben makelaardij Oss op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 2.578
Woonoppervlakte161m²
Perceeloppervlakte170m²
Bouwjaar1974
EnergielabelB
BuurtVondellaan-Zuid
WijkRuwaard
GemeenteOss

Locatie

Van Lennephof 21, Oss

Buurt statistieken

Gegevens uit Vondellaan-Zuid

Inwoners2.200
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Vondellaan-Zuid

Woningvoorraad921
Gem. WOZ-waarde€ 272.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Nettorama
Sterrebos 32
747m
Albert Heijn
Sterrebos 2
848m
Aldi
Schaepmanlaan 109
1055m

Scholen

38 binnen 5 km

Montessorischool Elzeneind
Basisonderwijs · 352 leerlingen
450m
Sonnewijser unit Vervolgonderwijs Oss
Speciaal onderwijs · 217 leerlingen
486m
Kindcentrum Sterrebos
Basisonderwijs · 307 leerlingen
918m

Veelgestelde vragen

Over Van Lennephof 21, Oss

Welk energielabel heeft Van Lennephof 21?

De woning aan Van Lennephof 21 in Oss heeft energielabel B.

Is €415.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €415.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€402.286) en het gemiddelde van de koopwoningen die nu te koop staan (€365.000). De woning is met 161 m² echter 28% groter dan het buurtgemiddelde van 126 m², wat de hogere prijs deels verklaart. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking.

Hoe is de buurt Vondellaan-Zuid om in te wonen?

Vondellaan-Zuid is een rustige woonwijk in Oss, met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid (3 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1465. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label C of lager. Het is niet het zuinigste label (A), maar ook niet onzuinig. Voor een woning uit 1974 is label B een goed resultaat.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Montessorischool Elzeneind (basisonderwijs) ligt op 450 meter, Kindcentrum Sterrebos (basisonderwijs) op 918 meter, en Het Hooghuis ZuidWest (voortgezet onderwijs) op 1048 meter. Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs op 486 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Oss ligt op 1,5 kilometer afstand. Dat is ongeveer 18 minuten lopen of 5 minuten fietsen. Vanaf daar kun je rechtstreeks naar steden als Den Bosch, Nijmegen en Eindhoven.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt Vondellaan-Zuid stonden woningen gemiddeld 42 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. De huidige woning staat nu te koop, dus de verkooptijd is nog niet bekend.