Tussenwoning te koop: van Speijkstraat 5, Noordwijk (Zh)
KopenNoordwijkTussenwoningenvan Speijkstraat 5

van Speijkstraat 5

Kern Zee, Noordwijk

€ 1.295.000
Buurt Kern Zee, Noordwijk (Zh)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 284m²
436% groter dan gemiddeld in de buurt
Vomar op 62m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Noordwijk aan Zee

Deze tussenwoning aan de van Speijkstraat 5 ademt de sfeer van de jaren twintig, met een flinke woonoppervlakte van 284 m². Het energielabel D is een punt van aandacht, maar de woning biedt veel ruimte voor een eigen invulling. Met een vraagprijs van €1.295.000 is dit een aanzienlijk bedrag, zeker in vergelijking met het buurtgemiddelde van €387.000. Het is een scherpe prijs voor een woning van dit formaat, maar wel aan de hoge kant voor de buurt. Bekijk ook de tussenwoningen in Noordwijk voor een breder beeld.

Buurt Kern Zee

De woning ligt in de buurt Kern Zee, een levendige wijk vlak bij het strand. De buurt telt 890 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (295) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers. De buurt heeft een mix van bewoners, met een redelijk aandeel 25- tot 45-jarigen (280) en 45- tot 65-jarigen (265). Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 1573.

Leven in de straat

In de straat is het dagelijks leven goed geregeld. Voor de boodschappen loop je naar de Vomar, die om de hoek zit op 62 meter. Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand (respectievelijk 1,2 en 1,4 km). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Regenboog (4 km) en de Rooms Katholieke Basisschool Andreas (3,9 km). Het voortgezet onderwijs is iets verder, met Teylingen College Leeuwenhorst op 2,9 km. De gemeente Noordwijk biedt verder alle voorzieningen voor een fijn woonklimaat.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Damen Makelaars B.V. en op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 4.560
Woonoppervlakte284m²
Perceeloppervlakte227m²
Bouwjaar1928
EnergielabelD
BuurtKern Zee
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

van Speijkstraat 5, Noordwijk (Zh)

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Zee

Inwoners890
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Kern Zee

Woningvoorraad538
Gem. WOZ-waarde€ 352.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
62m
Lidl
Rederijkersplein 8-11
1245m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1369m

Scholen

12 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
2943m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3853m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
3872m

Veelgestelde vragen

Over van Speijkstraat 5, Noordwijk (Zh)

Welk energielabel heeft van Speijkstraat 5?

De woning aan van Speijkstraat 5 in Noordwijk (Zh) heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €1.295.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €387.000, maar dat komt doordat deze woning met 284 m² veel groter is dan de gemiddelde koopwoning in de buurt (53 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €7.268, wat voor deze woning neerkomt op €4.560 per m². Dat is relatief laag, maar de woning heeft energielabel D, terwijl het meeste koopaanbod in de buurt een beter label heeft. De prijs lijkt marktconform voor een woning van dit formaat.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor dagelijks woon-werkverkeer ben je vooral aangewezen op de auto of fiets.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

De buurt heeft een Vomar supermarkt op slechts 62 meter. Ook zijn er andere supermarkten zoals Lidl en Dirk op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen en voortgezet onderwijs binnen enkele kilometers. Daarnaast zijn er een restaurant op 100 meter, een park op 500 meter en een bibliotheek op 1,7 km.

Hoe veilig is de buurt Kern Zee?

In de buurt zijn in totaal 182 misdrijven geregistreerd. Dat is een cijfer om in gedachten te houden, maar zonder verdere context is het lastig te duiden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is, maar niet bijzonder zuinig. In de buurt hebben de meeste koopwoningen een beter label (B of C), dus deze woning scoort iets minder. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn De Regenboog (4 km) en Rooms Katholieke Basisschool Andreas (3,9 km). Voor voortgezet onderwijs is Teylingen College Leeuwenhorst op 2,9 km. Ook zijn er kinderdagverblijven op 500 meter.