Tussenwoning te koop: Vijverhoef 9, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenVijverhoef 9

Vijverhoef 9

Ooievaarsnest, Eindhoven

€ 815.000
Buurt Ooievaarsnest, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Ooievaarsnest

Deze tussenwoning aan de Vijverhoef 9 in Eindhoven ademt rust en ruimte. Met 179 m² woonoppervlak en een perceel van 411 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent lage stookkosten. De vraagprijs van €815.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van tussenwoningen in Eindhoven.

De buurt Ooievaarsnest

Ooievaarsnest is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. Bijna alle woningen zijn koopwoningen, en de bewoners zijn vaak gezinnen of ouderen. De buurt heeft een matige stedelijkheid, met een omgevingsadressendichtheid van 1129. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, rustige wijk. Bekijk ook de buurt Ooievaarsnest voor meer informatie.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool 't Startblok of Salto Jenaplanschool Hanevoet. Boodschappen doe je bij de Aldi of Jumbo, beide op loopafstand. De supermarkten zijn om de hoek, en het park of plantsoen ligt twee straten verder. De gemeente Eindhoven biedt volop voorzieningen, zoals restaurants en een bibliotheek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 815.000
Prijs per m²€ 4.553
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte411m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA+
BuurtOoievaarsnest
WijkGestelse Ontginning
GemeenteEindhoven

Locatie

Vijverhoef 9, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Ooievaarsnest

Inwoners895
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Aldi
Kastelenplein 60
565m
Jumbo
Kastelenplein 86
665m
SPAR express
Kempenbaan 2
1048m

Scholen

55 binnen 5 km

Salto Jenaplanschool Hanevoet
Basisonderwijs · 161 leerlingen
444m
Basisschool 't Startblok
Basisonderwijs · 259 leerlingen
551m
SALTO-basisschool de Hobbitstee
Basisonderwijs · 150 leerlingen
914m

Veelgestelde vragen

Over Vijverhoef 9, Eindhoven

Welk energielabel heeft Vijverhoef 9?

De woning aan Vijverhoef 9 in Eindhoven heeft energielabel A+.

Is €815.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €815.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Eindhoven, maar het grote woonoppervlak van 179 m² en het perceel van 411 m² rechtvaardigen de prijs. Het energielabel A+ zorgt voor lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van Ooievaarsnest?

Ooievaarsnest ligt in het zuiden van Eindhoven, met een treinstation op 5,8 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar de meeste voorzieningen zijn op loop- of fietsafstand.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je meerdere basisscholen, zoals Salto Jenaplanschool Hanevoet (444 m) en Basisschool 't Startblok (551 m). Voor voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo en het groene lyceum Eindhoven op 1,1 km afstand. De scholen zijn goed bereikbaar en hebben een goede reputatie.