Tussenwoning te koop: Volkerak 32, Zwolle
Verkocht onder voorbehoud
KopenZwolleTussenwoningenVolkerak 32

Volkerak 32

Aa-landen-Midden, Zwolle

€ 715.000
Buurt Aa-landen-Midden, ZwolleBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 200m²
104% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 366m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene, kindvriendelijke buurt

Deze tussenwoning aan de Volkerak 32 in Zwolle valt op door zijn flinke woonoppervlak van 200 m² op een perceel van 385 m². Het bouwjaar 1974 en energielabel D geven aan dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie, maar de ruimte is er. Met een vraagprijs van €715.000 is de woning aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €333.400. Het aanbod van tussenwoningen in Zwolle laat zien dat dit formaat niet alledaags is.

Aa-landen-Midden: rustig, groen en gezinsgericht

De buurt Aa-landen-Midden wordt door bewoners omschreven als rustig en kindvriendelijk. Een bewoner zegt: "Veel kinderen die samen spelen en veel speelplaatsen en natuur." Een ander noemt het "een goede kindvriendelijke buurt" met veel speelmogelijkheden en goed bereikbare scholen en winkelcentra. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 6,94. CBS-cijfers bevestigen het beeld: er wonen relatief veel gezinnen met kinderen (510 huishoudens) en de buurt is groen met een park op loopafstand.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn (twee straten verder) of de Lidl (om de hoek). Ook de Aldi is op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen als De Wilgenburg (vijf minuten lopen) of Het Stroomdal (tien minuten lopen). Het Meander College voor voortgezet onderwijs ligt naast de deur. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen, al is het treinstation op vier kilometer afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voerman Greve Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 715.000
Prijs per m²€ 3.575
Woonoppervlakte200m²
Perceeloppervlakte385m²
Bouwjaar1974
EnergielabelD
BuurtAa-landen-Midden
WijkAa-landen
GemeenteZwolle

Locatie

Volkerak 32, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

6.5
Elli
04-04-2025
Rustig

Veel kinderen die samen spelen en veel speelplaatsen en natuur

7.4
Iris
12-08-2023
Goede kindvriendelijke buurt

Goede kindvriendelijke buurt. Veel speelmogelijkheden. Scholen zijn goed te bereiken en winkelcentra is in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Aa-landen-Midden

Inwoners3.955
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Aa-landen-Midden

Woningvoorraad2.066
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen31%
Huurwoningen69%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
Dobbe 61
366m
Lidl
Dobbe 10
409m
Aldi
Rijnlaan 125
727m

Scholen

74 binnen 5 km

Meander College
Voortgezet onderwijs · 1297 leerlingen
282m
De Wilgenburg
Basisonderwijs · 208 leerlingen
377m
Het Stroomdal
Basisonderwijs · 130 leerlingen
431m

Veelgestelde vragen

Over Volkerak 32, Zwolle

Welk energielabel heeft Volkerak 32?

De woning aan Volkerak 32 in Zwolle heeft energielabel D.

Is de vraagprijs van €715.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €333.400, maar dat komt doordat deze woning met 200 m² woonoppervlak veel groter is dan het gemiddelde van 82 m² in Aa-landen-Midden. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.047, wat voor deze woning neerkomt op €3.575 per m². Daarmee is de prijs per vierkante meter lager dan het buurtgemiddelde, al blijft het absolute bedrag hoog.

Wat zegt energielabel D over de stookkosten?

Energielabel D betekent dat de woning niet optimaal geïsoleerd is. In de buurt heeft 54,5% van de woningen een label D of lager, dus het is niet uitzonderlijk. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

Hoe is de buurt Aa-landen-Midden voor kinderen?

Bewoners geven aan dat de buurt kindvriendelijk is, met veel speelplaatsen en groen. Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Wilgenburg en Het Stroomdal, en het Meander College voor voortgezet onderwijs ligt naast de deur. Ook zijn er veel kinderen in de buurt: 510 huishoudens hebben kinderen.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 366 meter, Lidl op 409 meter en Aldi op 727 meter. Ook een restaurant, bibliotheek en huisartsenpraktijk zijn binnen een kilometer te vinden. Het park ligt op 300 meter afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Zwolle ligt op 4,1 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte busrit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de afgelopen periode stonden woningen in Aa-landen-Midden gemiddeld 41 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt. De gemiddelde verkoopprijs lag rond de €342.939.

Voerman Greve Makelaardij