Tussenwoning te koop: Vossenkamp 24, Driebergen-Rijsenburg
Verkocht onder voorbehoud

Vossenkamp 24

Driebergen-Zuidwest, Utrechtse Heuvelrug

€ 585.000
Buurt Driebergen-Zuidwest, Driebergen-RijsenburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 126m²
56% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 155m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Vossenkamp 24 in Driebergen-Rijsenburg ademt een fijne, rustige sfeer. Met 126 m² woonoppervlak is het een flink huis, verdeeld over meerdere woonlagen. De woning uit 1972 heeft energielabel C en staat op een perceel van 146 m². De vraagprijs van €585.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de woning is ook een stuk ruimer dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Utrechtse Heuvelrug.

De buurt Driebergen-Zuidwest

Driebergen-Zuidwest is een groene, rustige buurt met veel ruimte. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Het is een mooie buurt, er is veel ruimte en voorzieningen zijn erg dichtbij. Het is rustig maar niet saai." Een ander noemt het "gezellig maar erg rommelig". In de buurt wonen veel gezinnen en ouderen, en de inkomens zijn doorsnee. De buurt Driebergen-Zuidwest heeft een mix van koop- en huurwoningen.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, die op een paar minuten lopen ligt. Ook de Albert Heijn is om de hoek. Voor de kinderen is basisschool CJS De Kring op loopafstand, en ook kinderdagverblijven zijn dichtbij. De gemeente Utrechtse Heuvelrug biedt veel groen en rust, maar ook goede voorzieningen. Het station is twee straten verder.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder RE/MAX Totaal Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 4.643
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte146m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtDriebergen-Zuidwest
WijkDriebergen
GemeenteUtrechtse Heuvelrug

Locatie

Vossenkamp 24, Driebergen-Rijsenburg

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.1
L van beek
21-07-2024
Heel normaal

Gezellig maar erg rommelig

8.9
Lucie van beek
07-07-2024
Heel normaal

Vriendelijke mensen heel aardig

7.8
Tim
12-11-2023
Ideaal

Het is een mooie buurt, er is veel ruimte en voorzieningen zijn erg dichtbij. Het is rustig maar niet saai. Het is makkelijk bereikbaar, als je weg moet ben je zo op de snelweg of op het station. Ook liggen sportclubs vlakbij.

Buurt statistieken

Gegevens uit Driebergen-Zuidwest

Inwoners5.270
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Driebergen-Zuidwest

Woningvoorraad2.377
Gem. WOZ-waarde€ 404.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
De Sluis 12
155m
Albert Heijn
Hoofdstraat 162
555m
Albert Heijn
Binnenhof 1
1089m

Scholen

27 binnen 5 km

CJS De Kring
Basisonderwijs · 233 leerlingen
1480m
Bartimeus OWI voor Visueel Gehandicapte Leerlingen
Speciaal onderwijs · 21 leerlingen
2750m
De Vonk
Basisonderwijs · 140 leerlingen
2797m

Veelgestelde vragen

Over Vossenkamp 24, Driebergen-Rijsenburg

Welk energielabel heeft Vossenkamp 24?

De woning aan Vossenkamp 24 in Driebergen-Rijsenburg heeft energielabel C.

Is €585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 is hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€453.769) en ook hoger dan de gemiddelde vraagprijs van €329.000. Maar deze woning is met 126 m² ook een stuk groter dan het buurtgemiddelde van 81 m². De prijs per vierkante meter is ongeveer €4.643, terwijl het buurtgemiddelde €4.062 per m² is. Het is dus aan de hoge kant, maar de extra ruimte verklaart dat deels.

Hoe is de buurt Driebergen-Zuidwest om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,6. Ze waarderen de rust, de ruimte en de nabijheid van voorzieningen. Een bewoner zegt: 'Het is een mooie buurt, er is veel ruimte en voorzieningen zijn erg dichtbij. Het is rustig maar niet saai.' Een ander noemt het 'gezellig maar erg rommelig'. De buurt heeft veel gezinnen en ouderen, en is groen opgezet.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1972. Je kunt verwachten dat de stookkosten redelijk zijn, maar niet zo laag als bij een nieuwbouwwoning.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo op 155 meter en Albert Heijn op 555 meter. Basisschool CJS De Kring ligt op 1,5 km, en er zijn ook kinderdagverblijven dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar bijvoorbeeld De Breul op 2,8 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,9 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar Utrecht of Arnhem reizen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Driebergen-Zuidwest stonden verkochte woningen gemiddeld 41 dagen te koop. Dat is een indicatie dat de markt redelijk actief is, maar niet extreem snel.

RE/MAX Totaal Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar