Tussenwoning te koop: Vrangendael 151, Sittard
KopenSittard-GeleenTussenwoningenVrangendael 151

Vrangendael 151

Baandert, Sittard-Geleen

€ 289.000
Buurt Baandert, SittardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
PLUS op 172m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan Vrangendael 151 in Sittard heeft een woonoppervlak van 125 m² en een perceel van 251 m². Het bouwjaar 1986 geeft een solide basis. De woning staat in de buurt Baandert, een wijk die bekend staat om zijn rust en groen. Met een vraagprijs van €319.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien de gemiddelde prijs in de buurt rond de €323.000 ligt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Sittard-Geleen.

Buurt Baandert: rustig en groen

Baandert is een buurt met veel groen en een gemoedelijke sfeer. De buurt telt ruim 3.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar nog kent. De buurt Baandert heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is, maar toch rustig aanvoelt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: veel koopwoningen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8.

Leven in de straat: dagelijkse gemakken

In de ochtend haal je brood bij de PLUS, die om de hoek zit op 172 meter. Ook de Lidl is twee straten verder (233 meter). Voor de kinderen is Kindcentrum Sittard op 660 meter lopen, en Talander op 733 meter. Boodschappen en school zijn dus dichtbij. De gemeente Sittard-Geleen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Marcant Wonen en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 2.312
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte251m²
Bouwjaar1986
EnergielabelA
BuurtBaandert
WijkOverhoven
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Vrangendael 151, Sittard

Buurt statistieken

Gegevens uit Baandert

Inwoners3.190
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Baandert

Woningvoorraad1.800
Gem. WOZ-waarde€ 233.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

16 binnen 5 km

PLUS
De Samaritaan 8
172m
Lidl
De Samaritaan 6
233m
Albert Heijn
Walstraat 71
1066m

Scholen

27 binnen 5 km

Kindcentrum Sittard
Basisonderwijs · 580 leerlingen
660m
Talander
Basisonderwijs · 157 leerlingen
733m
Basisschool Overhoven
Basisonderwijs · 227 leerlingen
1072m

Veelgestelde vragen

Over Vrangendael 151, Sittard

Welk energielabel heeft Vrangendael 151?

De woning aan Vrangendael 151 in Sittard heeft energielabel A.

Is €319.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €319.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€308.933) en de mediaanprijs (€325.000). De gemiddelde prijs per m² is €3.055, wat voor deze woning van 125 m² neerkomt op €2.552 per m². Dat is gunstig. De woning is dus scherp geprijsd.

Hoe is de buurt Baandert om in te wonen?

Baandert is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel ouderen en gezinnen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (116 misdrijven totaal) en is goed onderhouden. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt, maar toch dicht bij voorzieningen wil zitten.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum Sittard (660 m) en Talander (733 m) zijn het dichtstbij. Ook Basisschool Overhoven (1072 m) en Katholieke Basisschool Lahrhof (1443 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Sittard centrum, op 1,9 km.

Hoe zit het met het energielabel?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld, maar in de buurt heeft 66,7% van de woningen label A. De rest heeft label D of lager. Het is dus mogelijk dat deze woning een goed label heeft, maar check dit bij de makelaar.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd in Baandert is 78 dagen. Dat is redelijk snel. De woningmarkt is hier actief, met 18 verkochte woningen in de afgelopen periode. De vraag is dus goed.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de PLUS zit op 172 meter en de Lidl op 233 meter. Ook Albert Heijn (1066 m) en Nettorama (1260 m) zijn op loop- of fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Marcant Wonen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen