Tussenwoning te koop: W.J. van der Hooftstraat 28, Meteren
KopenWest BetuweTussenwoningenW.J. van der Hooftstraat 28

W.J. van der Hooftstraat 28

Meteren - Kalenberg, West Betuwe

€ 435.000
Buurt Meteren - Kalenberg, MeterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan de W.J. van der Hooftstraat in Meteren ademt rust en ruimte. Met 169 m² woonoppervlak en een perceel van 325 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2002. De prijs van €435.000 is marktconform voor tussenwoningen in West Betuwe.

Buurt Meteren - Kalenberg: groen en dorps

De buurt Meteren - Kalenberg is ruim opgezet met veel groen. Een bewoner zegt: "Ik vind het een gezellige knusse buurt waar we ook snel connecties met elkaar maken!" Een ander noemt het "ruimtelijk en rustig". Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,19. Het is een echte gezinsbuurt: veel huishoudens met kinderen en een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6.

Leven in de straat: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, die op een paar minuten lopen ligt. Ook Albert Heijn en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Rehobothschool (basisonderwijs) op 887 meter, of naar de O.R.S. Lek en Linge, vestiging de Lingeborgh (voortgezet onderwijs) op 461 meter. De gemeente West Betuwe biedt een landelijke omgeving met voorzieningen in de buurt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via LANA makelaars & taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 2.574
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte325m²
Bouwjaar2002
BuurtMeteren - Kalenberg
WijkMeteren
GemeenteWest Betuwe

Locatie

W.J. van der Hooftstraat 28, Meteren

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.1
Esther Kerkmeester
19-11-2023
Trots dat ik hier mag wonen!

Ik vind het een gezellige knusse buurt waar we ook snel connecties met elkaar maken! Mooie scholen en leuke speeltuintjes voor de kids! Daarnaast is de supermarkt een tijdje geleden verbouwd wat er echt op vooruit gegaan is!:) ik moet wel zeggen dat het jammer is dat sommige mensen uit de buurt het zo belangrijk vinden om met elkaar te bemoeien en klagen en hierdoor de sfeer onderling verminderen!

8.3
Marije
31-10-2023
Ruimtelijk en rustig

De wijk is erg ruim opgezet met veel groen. Hierdoor wel weinig faciliteiten in Meteren hiervoor moet je naar geldermalsen. We veel gevaarlijk auto/fiets kruispunten

Buurt statistieken

Gegevens uit Meteren - Kalenberg

Inwoners2.380
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Aldi
Rijksstraatweg 72
933m
Albert Heijn
Achter 't Veer 6
1386m
PLUS
Herman Kuijkstraat 49
1468m

Scholen

13 binnen 5 km

O.R.S. Lek en Linge, vestiging de Lingeborgh
Voortgezet onderwijs · 950 leerlingen
461m
Rehobothschool
Basisonderwijs · 533 leerlingen
887m
Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 154 leerlingen
1093m

Veelgestelde vragen

Over W.J. van der Hooftstraat 28, Meteren

Is €435.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €435.000 is marktconform voor een tussenwoning van 169 m² met een perceel van 325 m² in Meteren. De woning is gebouwd in 2002 en verkeert in een goede staat. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.