Tussenwoning te koop: Walstraat 21, Rilland
Verkocht onder voorbehoud
KopenReimerswaalTussenwoningenWalstraat 21

Walstraat 21

Rilland - Bath, Reimerswaal

€ 239.500
Buurt Rilland - Bath, RillandBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 139m²
139m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een karakteristieke tussenwoning in Rilland

Deze tussenwoning uit 1923 aan de Walstraat 21 heeft een oppervlakte van 139 m² en een perceel van 184 m². Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De woning staat te koop voor € 239.500, een prijs die marktconform is voor tussenwoningen in Reimerswaal.

Rilland - Bath

De buurt Rilland - Bath is een rustige, landelijke omgeving met 95 inwoners. Het is een plek waar veel eengezinswoningen staan en de meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, op twee straten verder (2,5 km). Ook zijn er basisscholen om de hoek: Reformatorische Basisschool De Zandbaan (2,4 km) en IKC De Horizon (2,6 km). Het treinstation ligt op 4,7 km afstand. De gemeente Reimerswaal biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 3,2 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Neeskens Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 239.500
Prijs per m²€ 1.723
Woonoppervlakte139m²
Perceeloppervlakte184m²
Bouwjaar1923
EnergielabelE
BuurtRilland - Bath
WijkRilland-Bath
GemeenteReimerswaal

Locatie

Walstraat 21, Rilland

Buurt statistieken

Gegevens uit Rilland - Bath

Inwoners95
Mannen58%
Vrouwen42%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Hoofdweg 25
2494m
Jumbo
Dorpsstraat 90
7570m
Albert Heijn
Haviksberg 51
8150m

Scholen

3 binnen 5 km

Reformatorische Basisschool De Zandbaan
Basisonderwijs · 49 leerlingen
2419m
IKC De Horizon
Basisonderwijs · 111 leerlingen
2601m
Basisschool De Reigersberg
Basisonderwijs · 46 leerlingen
2779m

Veelgestelde vragen

Over Walstraat 21, Rilland

Welk energielabel heeft Walstraat 21?

De woning aan Walstraat 21 in Rilland heeft energielabel E.

Is € 239.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 239.500 voor een tussenwoning van 139 m² in Rilland lijkt marktconform. De woning heeft energielabel E, wat hogere stookkosten betekent. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is redelijk voor een woning met dit bouwjaar en deze oppervlakte.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een landelijke omgeving. De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is op 2,5 km, en basisscholen zijn op 2,4 tot 2,8 km. Het treinstation is 4,7 km verderop. Voor uitgebreidere voorzieningen moet je naar grotere plaatsen in de omgeving.

Hoe is de buurt Rilland - Bath om in te wonen?

Rilland - Bath is een kleine, rustige buurt met 95 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en de buurt is niet stedelijk (stedelijkheidsklasse 5). Het is een geschikte plek voor wie van rust en ruimte houdt, maar voorzieningen zijn op enige afstand.