Tussenwoning te koop: Wassenaarseweg 179, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagTussenwoningenWassenaarseweg 179

Wassenaarseweg 179

Uilennest, Den Haag

€ 950.000
Buurt Uilennest, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 212m²
71% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR op 262m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het Benoordenhout

Deze tussenwoning aan de Wassenaarseweg 179 ademt de sfeer van de jaren dertig, met een flinke woonoppervlakte van 212 m². Het bouwjaar 1938 geeft de woning karakter, terwijl energielabel D aangeeft dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie. Met een vraagprijs van €950.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar de prijs per vierkante meter ligt met €4.481 onder het buurtgemiddelde van €5.602. Vergeleken met andere tussenwoningen in Den Haag is dit een forse woning voor een scherpe prijs.

De buurt Uilennest

De buurt Uilennest is een rustige, groene wijk in het Benoordenhout. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Super mooi en stad en strand dicht bij huis", al wordt ook opgemerkt dat er veel oudere mensen wonen. De buurt telt ruim 2.300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je de stad uit kunt, maar toch dicht bij voorzieningen bent.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR om de hoek, op twee minuten lopen. Ook de Albert Heijn op tien minuten loopafstand biedt een ruim assortiment. Kinderen kunnen naar basisschool De Parachute, die op loopafstand ligt, of naar een van de andere scholen in de omgeving. Het park of plantsoen is op drie minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt daarnaast alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Paaschen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 950.000
Prijs per m²€ 4.481
Woonoppervlakte212m²
Perceeloppervlakte155m²
Bouwjaar1938
EnergielabelD
BuurtUilennest
WijkBenoordenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Wassenaarseweg 179, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Michiel
05-08-2025
Super mooi en stad en strand dicht bij huis

Best goed behalve dat er veel oude mensen wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Uilennest

Inwoners2.335
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Uilennest

Woningvoorraad1.291
Gem. WOZ-waarde€ 493.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen24%

Supermarkten

72 binnen 5 km

SPAR
Breitnerlaan 271
262m
Albert Heijn
Weissenbruchstraat 116
756m
SPAR express
Zuid-Hollandlaan 6
1016m

Scholen

24 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2710m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
2937m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
2991m

Veelgestelde vragen

Over Wassenaarseweg 179, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Wassenaarseweg 179?

De woning aan Wassenaarseweg 179 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €950.000 ligt 24% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€765.900). De woning is echter ook 71% groter dan het buurtgemiddelde (212 m² vs. 124 m²). De prijs per vierkante meter is met €4.481 lager dan het buurtgemiddelde van €5.602. Daarmee is de prijs marktconform voor een woning van deze omvang.

Hoe is de buurt Uilennest om in te wonen?

Uilennest is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners, maar ook gezinnen. Een bewoner noemt het 'super mooi' en waardeert de nabijheid van stad en strand. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (60 misdrijven per jaar) en veel parken in de buurt.