Tussenwoning te koop: Wolvenburg 16, Barendrecht
KopenBarendrechtTussenwoningenWolvenburg 16

Wolvenburg 16

Vrijenburg, Barendrecht

€ 779.500
Buurt Vrijenburg, BarendrechtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige Barendrechtse buurt

Deze tussenwoning aan de Wolvenburg 16 ademt ruimte en licht. Met 187 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 254 vierkante meter is het een flinke woning, gebouwd in 2005. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €779.500 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk je naar andere tussenwoningen in Barendrecht, dan zie je dat dit een forse prijs is voor een forse woning.

Vrijenburg: een groene, kindvriendelijke buurt

De buurt Vrijenburg is een rustige woonwijk met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt ruim 5.400 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,7, wat duidt op veel gezinnen met kinderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, met een omgevingsadressendichtheid van 1531. Het is een prettige, ruime wijk om te wonen. Meer over de buurt Vrijenburg lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn of Jumbo, beide op ruim een kilometer afstand, twee straten verder. Voor de kinderen is CBS De Vrijenburg om de hoek (200 meter), en IKC Cadans Barendrecht en De Trinoom zijn ook op loopafstand. De gemeente Barendrecht biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Delta NVM Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 779.500
Prijs per m²€ 4.168
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte254m²
Bouwjaar2005
EnergielabelA
BuurtVrijenburg
WijkVrijenburg
GemeenteBarendrecht

Locatie

Wolvenburg 16, Barendrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrijenburg

Inwoners5.465
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Beuningenhaven 10
1311m
Jumbo
van Beuningenhaven 4
1311m
Dirk
Muziekplein 5
1449m

Scholen

122 binnen 5 km

CBS De Vrijenburg
Basisonderwijs · 364 leerlingen
200m
Yulius Discovery College
Speciaal onderwijs · 194 leerlingen
225m
IKC Cadans Barendrecht
Basisonderwijs · 13 leerlingen
479m

Veelgestelde vragen

Over Wolvenburg 16, Barendrecht

Welk energielabel heeft Wolvenburg 16?

De woning aan Wolvenburg 16 in Barendrecht heeft energielabel A.

Is €779.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €779.500 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Barendrecht, maar het is een royale woning van 187 m² met een perceel van 254 m² en energielabel A. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Vrijenburg om in te wonen?

Vrijenburg is een rustige, groene wijk met veel gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de CBS-cijfers laten een stabiele, kindvriendelijke omgeving zien met veel voorzieningen op loopafstand.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je CBS De Vrijenburg (200 meter), IKC Cadans Barendrecht (479 meter) en De Trinoom (503 meter). Ook Openbare Basisschool De Driehoek is op 653 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, naar ongeveer 2,5 kilometer.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5 kilometer afstand. Dat is een flink eind, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten en het is goed voor het milieu. Het label is gunstig voor de maandlasten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Albert Heijn en Jumbo zitten beide op ongeveer 1,3 kilometer afstand. Dirk is op 1,4 kilometer en PLUS op 1,9 kilometer. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 254 vierkante meter groot. De exacte tuinindeling is niet bekend, maar bij een tussenwoning uit 2005 heb je vaak een voor- en achtertuin. De oppervlakte biedt in ieder geval voldoende ruimte voor een flinke tuin.