Tussenwoning te koop: Zandbloem 24, Eindhoven
23 uur geleden ontdekt
KopenEindhovenTussenwoningenZandbloem 24

Zandbloem 24

Zandrijk, Eindhoven

€ 635.000
Buurt Zandrijk, EindhovenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Zandbloem staat in Zandrijk, een moderne en veilige buurt in Eindhoven. Met 183 m² woonoppervlak en een energielabel A is dit een zuinige woning. De prijs van €635.000 is marktconform voor tussenwoningen in Eindhoven.

Buurt Zandrijk: groen, kindvriendelijk en goed voorzien

Zandrijk wordt door bewoners gewaardeerd om de rust en het groen. " Een ander noemt het "een moderne buurt met veel wat je zou willen… een veilige omgeving voor zowel ouderen, gezinnen en kinderen." De buurt Zandrijk telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder, of naar de Jumbo en Lidl die ook vlakbij zijn. Basisschool de St@rtbaan en 't Slingertouw zijn beide op loopafstand. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ligtvoet Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 635.000
Prijs per m²€ 3.470
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte167m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtZandrijk
WijkMeerhoven
GemeenteEindhoven

Locatie

Zandbloem 24, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Milay
07-05-2025
Een hele fijne buurt voor een goede jeugd voor uw kinderen!

Woon hier zelf al 16 jaar en heb nooit last van niemand gehad. Je woont in een rustige wijk met aardige mensen met redelijk veel groen om je heen, ook is het ideaal voor kinderen door alle speeltuinen en parken in de buurt. Ook zijn alle voorzieningen zoals winkels, kappers en restaurants allemaal op loopafstand wat zandrijk de ideale buurt maakt om in te wonen.

8.9
Anusha
05-11-2023
Topbuurt !

Zandrijk is een moderne buurt met veel wat je zou willen… zo is het een veilige omgeving voor zowel ouderen, gezinnen en kinderen. Er zijn genoeg eet, reis & andere voorzieningen voor mensen. Je hebt vlakbij een winkelcentrum en 2 bus haltes die direct naar de centrum en AirPort gaan.

Buurt statistieken

Gegevens uit Zandrijk

Inwoners2.865
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
Meerzand 6
314m
Jumbo
Meerwater 8
390m
Lidl
Meerplein 71
445m

Scholen

59 binnen 5 km

SALTO-basisschool de St@rtbaan
Basisonderwijs · 523 leerlingen
532m
Basisschool 't Slingertouw
Basisonderwijs · 863 leerlingen
836m
Basisschool De Heiacker
Basisonderwijs · 324 leerlingen
2097m

Veelgestelde vragen

Over Zandbloem 24, Eindhoven

Welk energielabel heeft Zandbloem 24?

De woning aan Zandbloem 24 in Eindhoven heeft energielabel A.