Tussenwoning te koop: Zeverijnstraat 11, Hilversum
KopenHilversumTussenwoningenZeverijnstraat 11

Zeverijnstraat 11

Zeverijn, Hilversum

€ 535.000
Buurt Zeverijn, HilversumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 124m²
124m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Zeverijnstraat 11 in Hilversum ademt de sfeer van de jaren '50: solide baksteen, een flinke woonkamer en een tuin die uitnodigt tot buitenleven. Met 124 m² woonoppervlak en een perceel van 164 m² is er ruimte voor een gezin of voor wie graag thuis werkt. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat er nog wat te winnen valt op het gebied van isolatie, maar de basis is goed. De vraagprijs van €535.000 is marktconform voor een tussenwoning in deze buurt; vergelijkbare tussenwoningen in Hilversum worden gemiddeld voor iets hogere prijzen verkocht.

De buurt Zeverijn

Zeverijn is een rustige, groene wijk in het zuidwesten van Hilversum. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,7. Een bewoner zegt: "Buurt opzich prima. Geen vervelende dingen." Een ander noemt: "super veel groen, veel opties om te wandelen." De buurt telt zo'n 1660 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Zeverijn heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk), maar voelt door het vele groen toch rustig aan.

Het dagelijks leven in de straat

De Zeverijnstraat ligt in een woonwijk waar je 's ochtends de kinderen naar school brengt en even later de boodschappen doet. Op loopafstand (om de hoek) vind je Lidl en Albert Heijn, en ook een SPAR express is twee straten verder. Voor de kleintjes is er kinderdagverblijf en basisschool Elckerlyc op tien minuten lopen. De gemeente Hilversum biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

De woning wordt op dit moment via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hoekstra en van Eck. Op het moment van schrijven is de woning nog beschikbaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 535.000
Prijs per m²€ 4.315
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte164m²
Bouwjaar1959
EnergielabelC
BuurtZeverijn
WijkZuidwest
GemeenteHilversum

Locatie

Zeverijnstraat 11, Hilversum

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.4
VF
07-08-2025
Erg drukke weg waar het appartement is

Buurt opzich prima. Geen vervelende dingen. Alleen de Diependaalselaan is zeer druk en last van uitlaatgassen. Drempels zouden aan het eind veel uitmaken. Ze geven precies voor de flats altijd extra gas.. . Meer toezicht daarop misschien....

8.0
S
09-11-2023
Veel natuur

+super veel groen, veel opties om te wandelen +3 supermarkten binnen 10 min lopen -maar 1 buslijn en die gaat alleen richting station -mist nog leuke restaurantjes in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeverijn

Inwoners1.660
Mannen48%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Zeverijn

Woningvoorraad846
Gem. WOZ-waarde€ 410.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Lidl
Kapittelweg 115
553m
Albert Heijn
Van Hogendorplaan 44
591m
Albert Heijn
Kapittelweg 105
614m

Scholen

61 binnen 5 km

Openbare Basisschool Elckerlyc
Basisonderwijs · 208 leerlingen
590m
Lwj van Hasseltschool
Basisonderwijs · 76 leerlingen
821m
Alberdingk Thijm Scholen Vwo, Havo, Mavo, Vbo, LWOO Loc. Klein ATC
Voortgezet onderwijs · 366 leerlingen
821m

Veelgestelde vragen

Over Zeverijnstraat 11, Hilversum

Welk energielabel heeft Zeverijnstraat 11?

De woning aan Zeverijnstraat 11 in Hilversum heeft energielabel C.

Is €535.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €535.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van woningen in de buurt (€712.500), maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts twee beschikbare woningen. De gemiddelde prijs per vierkante meter in de buurt is €5.458, wat voor deze woning van 124 m² neerkomt op €4.315 per m², iets lager dan het buurtgemiddelde. De prijs lijkt daarmee marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een woonwijk met een treinstation op 3,1 km afstand. De Diependaalselaan, een drukke weg in de buurt, kan voor geluidsoverlast zorgen, zoals een bewoner aangeeft. Er is één buslijn die richting het station gaat.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een tussenwoning uit 1959 met een woonoppervlak van 124 m² en een perceel van 164 m². Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk geïsoleerd is, maar niet top. De woning heeft een woonkamer, keuken, meerdere slaapkamers en een tuin. Exacte aantallen kamers zijn niet vermeld, maar met dit oppervlak zijn er doorgaans 3-4 slaapkamers.

Hoe is de buurt Zeverijn om in te wonen?

Zeverijn wordt door bewoners gewaardeerd om het vele groen en de wandelmogelijkheden. Er zijn drie supermarkten binnen tien minuten lopen. Een nadeel is de drukte op de Diependaalselaan, met uitlaatgassen en optrekkende auto's. Ook zijn er weinig restaurants in de directe omgeving. De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel 65-plussers en gezinnen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool Elckerlyc ligt op 590 meter, de Lwj van Hasseltschool op 821 meter en Augustinusschool op 900 meter. Voor voortgezet onderwijs is er het Alberdingk Thijm Scholen op 821 meter en het A. Roland Holst College op 1073 meter.

Wat is de staat van de woning qua onderhoud?