Twee-onder-één-kap te koop: Achter de Smaalbrug 4, Horst
KopenHorst aan de Maas2-onder-1-kapwoningenAchter de Smaalbrug 4

Achter de Smaalbrug 4

Molenveld, Horst aan de Maas

€ 550.000
Buurt Molenveld, HorstBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 169m²
169m² woonoppervlakte
Aldi op 254m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Horst

Deze woning uit 2003 met energielabel B staat in een rustige straat in Horst. Met 169 m² woonoppervlak en een perceel van 340 m² is er flink wat ruimte. De vraagprijs van €550.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar past bij de ruime opzet. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Horst aan de Maas.

Buurt Molenveld

De buurt Molenveld telt ruim 2600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De enige buurtreview is kritisch: een bewoner zegt: 'blijft uit deze buurt weg' en noemt overlast en slecht onderhoud. Een andere bewoner schrijft: 'Veel overlast omgeving' en wijst op geluidsoverlast en stank. Op basis van één beoordeling is het beeld negatief, maar het is een eenzijdig geluid. CBS-cijfers laten een doorsnee inkomensniveau zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (twee straten verder) of de Albert Heijn op vijf minuten lopen. Ook PLUS en Lidl zijn op loopafstand. Basisscholen zijn er vlakbij: Openbaar Basisschool Weisterbeek en Basisschool De Twister zitten om de hoek. Het Dendron College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen. De gemeente Horst aan de Maas biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder InterMakelaars B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 550.000
Prijs per m²€ 3.254
Woonoppervlakte169m²
Perceeloppervlakte340m²
Bouwjaar2003
EnergielabelB
WijkHorst
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Achter de Smaalbrug 4, Horst

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

2.4
mary
17-06-2026
blijft uit deze buurt weg

Ik geef deze buurt een onvoldoende op meerdere belangrijke onderdelen. De veiligheid voelt beperkt door de aanhoudende overlast en het gebrek aan toezicht. De gemeenschap is weinig hecht; veel bewoners verhuizen weer snel of overlijden, waardoor er weinig sociale samenhang ontstaat. De hygiëne laat te wensen over. Er ligt regelmatig afval op straat en de openbare ruimte wordt onvoldoende onderhouden. Ook de huisvesting is van slechte kwaliteit. Veel woningen verkeren in een slechte staat, met achterstallig onderhoud en omstandigheden die doen denken aan krotten. Daarnaast is de leefomgeving onaangenaam door voortdurende geluidsoverlast en luchtvervuiling. Het gebrek aan groen en een aantrekkelijke natuurlijke omgeving maakt de buurt nog minder prettig om in te wonen. Al met al is dit een wijk waar de leefkwaliteit laag is en waar op veel vlakken verbetering nodig is. Door de slechte leefomstandigheden, geluidsoverlast en vervuiling raad ik aan een andere buurt te overwegen. Vermijd deze wijk als je waarde hecht aan rust, veiligheid en een schone leefomgeving.

2.1
veel overlast
25-08-2024
Veel overlast omgeving

Veel te veel overlast in deze straat en omgeving. Te drukke wegen met geluidsoverlast en stank. Hangjongeren schreeuwen erop los, ook in de nacht. Speeltuin met gillende koters, in vroege ochtend, als je in nacht niet kon slapen door overige overlast. Veel harde muziek, feest wekelijks in de omgeving, gaat door in de late nacht. stankoverlast van teer of dergelijke door boeren, bedrijven. Moeilijk ademen of woning te luchten. restaurant met veel autobezoekers, ook overlast door uitlaatgassen, knallende autodeuren, gelul aan hard praten. Woning is zwaar slecht geïsoleerd. AL met al een enclave aan zwaar slecht wonen. Burenoverlast helpt ook niet mee, rare nederlanders en hun rotkarakters. Je gaat kapot hieraan als mens. Ben al bezig om iets anders te zoeken. Hier is er geen rust en ook geen groene gezond omgeving. Dit vereist een totale renovatie wat de gemeente en verhuurder niet willen doen, alleen uitmelken de burger en val maar neer.

Buurt statistieken

Gegevens uit Molenveld

Inwoners2.605
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Molenveld

Woningvoorraad1.218
Gem. WOZ-waarde€ 290.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Aldi
Loevestraat 55 - 57
254m
Albert Heijn
Steenstraat 11
493m
PLUS
Patronaat 13C
604m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbaar Basisschool Weisterbeek
Basisonderwijs · 350 leerlingen
278m
Basisschool De Twister
Basisonderwijs · 183 leerlingen
475m
Speciaal Basisonderwijs De Twister
Speciaal onderwijs · 81 leerlingen
491m

Veelgestelde vragen

Over Achter de Smaalbrug 4, Horst

Welk energielabel heeft Achter de Smaalbrug 4?

De woning aan Achter de Smaalbrug 4 in Horst heeft energielabel B.

Is €550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €550.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€510.053) en de mediaan (€525.000). De woning is met 169 m² en energielabel B wel ruimer en zuiniger dan veel andere woningen in Molenveld. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en de exacte ligging.

Hoe is de veiligheid in Molenveld?

In de buurt zijn in totaal 46 misdrijven geregistreerd, wat voor een wijk van deze omvang gemiddeld is. Bewonersreviews melden echter overlast van hangjongeren en geluidsoverlast.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 30% van de woningen label A of beter, en 30% label C. Label B is dus bovengemiddeld zuinig voor Molenveld.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,3 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Openbaar Basisschool Weisterbeek (om de hoek) en Basisschool De Twister (vijf minuten lopen). Het Dendron College voor voortgezet onderwijs is tien minuten lopen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

Verkochte woningen in Molenveld stonden gemiddeld 30 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

InterMakelaars B.V.
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
InterMakelaars B.V.
huispedia.nl
Bekijk
InterMakelaars B.V.
funda.nl
Bekijk
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Molenveld

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appAchter de Smaalbrug 4, Horst
Bekijk