Antoniuspark 6

Sint Anthonis, Land van Cuijk

€ 500.000
Buurt Sint Anthonis, Sint AnthonisBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 183m²
183m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 429m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Sint Anthonis

Deze twee-onder-één-kapwoning aan het Antoniuspark ligt in een rustige, groene omgeving. Met 183 m² woonoppervlak en een perceel van 346 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1969 heeft energielabel E, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €500.000 is de woning aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Land van Cuijk.

Sint Anthonis: rustig en groen

Sint Anthonis is een dorp met een dorps karakter. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Heerlijk rustig maar wel een stukje afgelegen". De buurt telt veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De omgeving is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 528 adressen per km². Bekijk meer over de buurt Sint Anthonis.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, om de hoek op 429 meter. Kindcentrum Leander voor basisonderwijs is twee straten verder, op 569 meter. Ook een restaurant en bibliotheek zijn op loopafstand. De gemeente Land van Cuijk biedt een mix van landelijke rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via MVS makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 2.732
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte346m²
Bouwjaar1969
EnergielabelE
BuurtSint Anthonis
WijkSint Anthonis
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Antoniuspark 6, Sint Anthonis

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Gijs
28-12-2025
Heerlijk rustig maar wel een stukje afgelegen

Ik heb nog niet veel ervaring. Woon hier nu net een maand maar het bevalt goed!

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Anthonis

Inwoners3.480
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sint Anthonis

Woningvoorraad1.691
Gem. WOZ-waarde€ 323.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
De Merret 1
429m
SPAR
Vloetweg 6
2223m
SPAR
Kapelstraat 11
3625m

Scholen

14 binnen 5 km

Kindcentrum Leander
Basisonderwijs · 311 leerlingen
569m
Mezzo Metameer Stevensbeek
Voortgezet onderwijs · 575 leerlingen
2072m
Basisschool Matthias
Basisonderwijs · 158 leerlingen
2281m

Veelgestelde vragen

Over Antoniuspark 6, Sint Anthonis

Welk energielabel heeft Antoniuspark 6?

De woning aan Antoniuspark 6 in Sint Anthonis heeft energielabel E.

Is €500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €500.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, die €474.000 bedroeg voor de laatste 18 verkochte woningen. De gemiddelde prijs per m² is €2.375, terwijl deze woning uitkomt op €2.732 per m². De woning is wel groter dan gemiddeld (183 m² vs. 186 m² gemiddeld). De prijs is aan de hoge kant, maar de woning is ook bovengemiddeld groot.

Wat betekent energielabel E voor mijn maandlasten?

Energielabel E duidt op een matig energiezuinige woning. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 66,7% van de woningen een label D of lager, dus label E is niet uitzonderlijk.

Hoe is de bereikbaarheid van Sint Anthonis?

Sint Anthonis ligt in het landelijke Land van Cuijk. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,6 km afstand. De auto is de meest praktische manier om je te verplaatsen. De omgeving is rustig en niet stedelijk, met een stedelijkheidsgraad van 4 (weinig stedelijk).

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn op loopafstand. Een Albert Heijn supermarkt zit op 429 meter, een kinderdagverblijf en basisschool op 800 meter. Ook een huisartsenpraktijk (500 m) en restaurant (500 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Stevensbeek, op 3,5 km.

Wat is de sfeer in de buurt?

Op basis van één bewonersreview wordt de buurt omschreven als 'heerlijk rustig maar wel een stukje afgelegen'. De beoordeling is een 8,43. De buurt heeft veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen. Het is een rustige, groene omgeving.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1969?

Een woning uit 1969 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld dak, kozijnen, installaties en isolatie. Het energielabel E suggereert dat er nog winst te behalen is op het gebied van isolatie en verwarming.