Twee-onder-één-kap te koop: Bartlehiem 13A, Wyns

Bartlehiem 13A

Verspreide huizen Wyns, Tytsjerksteradiel

€ 1.125.000
Buurt Verspreide huizen Wyns, WynsBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 215m²
215m² woonoppervlakte
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wyns

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1929 staat in het buitengebied van Wyns, een dorp in de Friese gemeente Tytsjerksteradiel. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 3464 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat de stookkosten naar verwachting hoog zijn. De vraagprijs van € 1.125.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan twee onder een kapwoningen in Tytsjerksteradiel met een groot perceel.

De buurt: Verspreide huizen Wyns

De buurt Verspreide huizen Wyns is een landelijk gebied met 260 inwoners. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 82% is koop. De bevolking is gemengd: veel gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus een beeld van de leefbaarheid ontbreekt.

Leven in de omgeving

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto. De dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op bijna 5 km afstand. Basisscholen zoals Sinnehonk en De Welle zijn op 3,5 km. De gemeente Tytsjerksteradiel biedt verder voorzieningen in omliggende dorpen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Vos Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.125.000
Prijs per m²€ 5.233
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte3464m²
Bouwjaar1929
EnergielabelF
BuurtVerspreide huizen Wyns
WijkAldtsjerk
GemeenteTytsjerksteradiel

Locatie

Bartlehiem 13A, Wyns

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Wyns

Inwoners260
Mannen50%
Vrouwen48%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Albert Heijn
De Haven 5
4873m
Albert Heijn
Wythusterwei 12
5233m
SPAR
Mounebuorren 8
5285m

Scholen

9 binnen 5 km

Sinnehonk
Basisonderwijs · 48 leerlingen
3402m
De Welle
Basisonderwijs · 137 leerlingen
3507m
IKC De Swirrel
Basisonderwijs · 109 leerlingen
4333m

Veelgestelde vragen

Over Bartlehiem 13A, Wyns

Welk energielabel heeft Bartlehiem 13A?

De woning aan Bartlehiem 13A in Wyns heeft energielabel F.

Is de prijs van € 1.125.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is hoog, maar past bij een woning met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 3464 m² in een landelijke omgeving. Vergelijkbare woningen met zoveel grond zijn schaars in Tytsjerksteradiel. Het energielabel F kan wel een onderhandelingspunt zijn.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is onzuinig. De woning is slecht geïsoleerd, waardoor de stookkosten hoog uitvallen.

Hoe is het openbaar vervoer in Wyns?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,7 km afstand. Voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of fiets naar een station in de regio.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 9 scholen, waaronder basisscholen Sinnehonk (3,4 km) en De Welle (3,5 km). Voortgezet onderwijs is verder weg, op 8,4 km.