Twee-onder-één-kap te koop: Berkenlaar 1, Teteringen
Verkocht onder voorbehoud
KopenBreda2-onder-1-kapwoningenBerkenlaar 1

Berkenlaar 1

Teteringen, Breda

€ 665.000
Buurt Teteringen, TeteringenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Jumbo op 389m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Teteringen

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Berkenlaan ademt rust en ruimte. Met 153 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 370 m² is er volop plek voor het hele gezin. De woning uit 1971 heeft energielabel C en staat in een groene, kindvriendelijke buurt. Voor een prijs van € 665.000 is dit een marktconform aanbod, vergelijkbaar met andere twee onder een kapwoningen in Breda.

Teteringen: groen en dorps

Teteringen is een dorpse wijk met veel groen en water. Bewoners waarderen de rust en de natuur. Een bewoner zegt: "Prachtig wonen in Teteringen, winkels, natuur, gezellige mensen en rustig wonen". Een ander noemt het "een prachtige buurt voor ons om te wonen!" Op basis van vier beoordelingen scoort de buurt een 8,2. De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Meer over de buurt vind je op de pagina over Teteringen.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, die om de hoek zit. De Nutsbasisschool Teteringen is twee straten verder. Ook de Kbs Helder Camara en Kbs De Wegwijzer zijn op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen is er naast de Jumbo ook een SPAR express en Albert Heijn in de buurt. De gemeente Breda biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder TQ Makelaars Breda Ulvenhout v.o.f. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt28 augustus 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 665.000
Prijs per m²€ 4.346
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte370m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtTeteringen
WijkTeteringen
GemeenteBreda

Locatie

Berkenlaar 1, Teteringen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.5
Netty van de kreeke
07-09-2024
Prachtig wonen in Teteringen, winkels, natuur, gezellige mensen en rustig wonen wonen in een prachtige nieuwe wijk in Teteringen!!!!

De buurt is prachtig gelegen aan het water vd waterdonken, dus heerlijk om te wandelen, rond deze prachtige water partij, winkel centrum op 10 min.met de auto, Aldi en Jumbo gevestigd in Teteringen zelf. Scholen ,kinderopvang, huisartsenpraktijk, fysio, tandarts, openbaar vervoer(in 10 minuten in het centrum van Breda) alles is er in Teteringen. Ik zeg nooit meer weg gaan!!!

8.0
Netty van de kreeke
21-07-2024
Veel groen,water,een prachtige buurt voor ons om te wonen!

Teteringen is geweldig om te wonen, met veel prachtige natuur, Winkels zijn goed bereikbaar, eigen gezondheidscentrum, openbaar vervoer en uitvalswegen alles is prima geregeld. We leven in deze nieuwbouw wijk, met buren goed contact, saamhorigheid is prima, we helpen elkaar,we delen de goede en slechte momenten met elkaar. Kortom een vriendelijke, prachtige wijk om te wonen!!!!

8.3
Hanneke Klijnen
05-12-2023
Hele Gezellige straat waar ik woon

Jong en oud bij mij in de straat en n fijne buurt! Trots op Helaas te weinig winkels en koffie zaakje lijkt me gezellig, dan gaat t iets meer leven denk ik.

7.9
Hanneke Klijnen
25-10-2023
Gezellig

Minpunt, weinig winkels

Buurt statistieken

Gegevens uit Teteringen

Inwoners8.870
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Teteringen

Woningvoorraad3.469
Gem. WOZ-waarde€ 491.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
Scheperij 3
389m
SPAR express
Rijksweg A27 22
1410m
Albert Heijn
Bisschopshoeve 30
1790m

Scholen

41 binnen 5 km

Nutsbasisschool Teteringen
Basisonderwijs · 202 leerlingen
227m
Kbs Helder Camara
Basisonderwijs · 399 leerlingen
507m
Kbs De Wegwijzer
Basisonderwijs · 567 leerlingen
643m

Veelgestelde vragen

Over Berkenlaar 1, Teteringen

Welk energielabel heeft Berkenlaar 1?

De woning aan Berkenlaar 1 in Teteringen heeft energielabel C.

Is € 665.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 665.000 ligt precies op de mediaanprijs van koopwoningen in Teteringen. De gemiddelde prijs per m² is € 4.099, wat voor deze woning van 153 m² neerkomt op € 4.346 per m², iets boven het gemiddelde, maar de ruime tuin en het energielabel C verklaren dat. In de buurt zijn 5 woningen te koop, variërend van € 550.000 tot € 850.000.

Hoe is de buurt Teteringen om in te wonen?

Teteringen scoort een 8,2 uit 4 beoordelingen. Bewoners noemen het "prachtig wonen" met veel groen, water en rust. Er zijn winkels, scholen en een gezondheidscentrum in de buurt. Het openbaar vervoer brengt je in 10 minuten naar het centrum van Breda. De buurt heeft een dorps karakter met veel gezinnen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je Nutsbasisschool Teteringen (227 m), Kbs Helder Camara (507 m) en Kbs De Wegwijzer (643 m). Voor voortgezet onderwijs is Curio scala op 711 m. Er zijn in totaal 41 scholen binnen 5 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de bus.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een gemiddelde energiezuinigheid heeft. In de buurt heeft 50% van de woningen label C, 25% label A en 25% label B. Label C is gebruikelijk voor een woning uit 1971.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Teteringen?

Op dit moment staan er 5 koopwoningen te koop in Teteringen. De gemiddelde vraagprijs is € 665.800, met een mediaan van € 665.000. De gemiddelde verkoopprijs van recent verkochte woningen was € 609.742, met een gemiddelde looptijd van 57 dagen.

TQ Makelaars Breda Ulvenhout v.o.f.