Twee-onder-één-kap te koop: Biezebeek 3, Veldhoven
Verkocht onder voorbehoud

Biezebeek 3

Cobbeek en Centrum, Veldhoven

€ 759.000
Buurt Cobbeek en Centrum, VeldhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 179m²
74% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Veldhoven

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Biezebeek 3 ademt rust en ruimte. Met 179 m² woonoppervlak en een perceel van 299 m² is het een royale woning in een groene, rustige straat. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €759.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de staat van de woning. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs in de buurt ligt op €428.000, maar die woningen zijn gemiddeld ook 103 m². Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Veldhoven.

Cobbeek en Centrum: levendig en gemêleerd

De buurt Cobbeek en Centrum is een mix van wonen en voorzieningen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt gemiddeld een 6,6. Een bewoner zegt: "Het is heerlijk wonen. Alles is goed geregeld, maar het enigste probleem is de fietsers en hangjongeren in het centrum." Een ander noemt het een "prima buurt" waar "iedereen aardig en gezellig" is. De buurt telt ruim 4000 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1970 en 1990. Meer weten? Lees verder over de buurt Cobbeek en Centrum.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Albert Heijn zit op twee straten verder, en ook Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Basisschool EigenWijs en protestantse basisschool De Rank zitten om de hoek. Het centrum van Veldhoven is dichtbij, met restaurants en een bibliotheek op loopafstand. De gemeente Veldhoven biedt een fijne mix van stedelijk gemak en groene rust.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Princen Peelen Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 759.000
Prijs per m²€ 4.240
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte299m²
Bouwjaar1977
EnergielabelA
BuurtCobbeek en Centrum
WijkVeldhoven
GemeenteVeldhoven

Locatie

Biezebeek 3, Veldhoven

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.4
Mh
03-05-2025
Prettig wonen

Het is heerlijk wonen. Alles is goed geregeld, maar het enigste probleem is de fietsers en hangjongeren in het centrum

7.6
Justin van den heuvel
28-02-2025
Prima buurt

Prima hoor. Iedereen is aardig en gezellig. Alleen soms wat vreemde dingen

4.9
Sigrid Harbers
02-01-2025
Verschrikkelijke buuet

Et een psychisch gestoorde iemand onder mij te hebben wonen leef ik hier niet fijn voordurend wordt ik om ieder qiqae wasje lastig gevallen en staat ze continu aan mijn deur te bellen bij de woningbouw en politie en de gemeente is die gene bekend maar doen en kunnen niets eerst moeten er slachtoffers vallen voor ze ingrijpen ben al weer bezig met woningruil zal een gat in de lucht springen als ik hier weg ben

Buurt statistieken

Gegevens uit Cobbeek en Centrum

Inwoners4.040
Mannen52%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Cobbeek en Centrum

Woningvoorraad2.128
Gem. WOZ-waarde€ 330.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
De Schaatsenmaker 8
466m
Albert Heijn
Mira 25
480m
Aldi
Mira 23a
589m

Scholen

39 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Verrekijker
Speciaal onderwijs · 113 leerlingen
248m
Basisschool EigenWijs
Basisonderwijs · 299 leerlingen
259m
Protestantse Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 168 leerlingen
353m

Veelgestelde vragen

Over Biezebeek 3, Veldhoven

Welk energielabel heeft Biezebeek 3?

De woning aan Biezebeek 3 in Veldhoven heeft energielabel A.

Is €759.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €759.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€428.000), maar deze woning is met 179 m² ook veel groter dan het buurtgemiddelde van 103 m². De prijs per m² is ongeveer €4.240, wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van €4.286 per m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking, maar het is een royale woning met een gunstig energielabel.

Hoe is de buurt Cobbeek en Centrum om in te wonen?

De buurt krijgt van bewoners een 6,6. Positief zijn de rust en de gezelligheid, maar er wordt ook melding gemaakt van overlast door fietsers en hangjongeren in het centrum. De buurt is gemêleerd met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park. Het is een levendige wijk met een mix van alleenstaanden en gezinnen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 28,6% van de koopwoningen label A, en 28,6% label B. Deze woning scoort dus bovengemiddeld goed op energiezuinigheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool EigenWijs zit op 259 meter, protestantse basisschool De Rank op 353 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 248 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, naar ongeveer 3,4 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,2 km afstand. Dat is bijvoorbeeld station Veldhoven of een station in de regio. De exacte reistijd hangt af van de bestemming, maar met de fiets of bus ben je er in ongeveer 15-20 minuten.

Wat is de sfeer in de straat?