Twee-onder-één-kap te koop: Boschstraat 23, Zaandijk
KopenZaanstad2-onder-1-kapwoningenBoschstraat 23

Boschstraat 23

Oud Zaandijk, Zaanstad

€ 419.500
Buurt Oud Zaandijk, ZaandijkBekijk buurt
SPAR op 36m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in Oud Zaandijk

Deze woning uit 1916 ademt historie en staat in een van de oudste delen van Zaandijk. Met 96 m² woonoppervlak en een perceel van 84 m² is het een compacte, maar complete woning. De prijs van €419.500 is marktconform voor een twee onder een kapwoningen in Zaanstad van dit type en bouwjaar.

Oud Zaandijk: een buurt met karakter

Oud Zaandijk is een gerenoveerde wijk waar nieuwe en oude bewoners samenkomen. Een bewoner zegt: "Leuk buurtje. Leuk contact met de buren. Fijn wonen." Een ander noemt het "Het Oude Vertrouwde" en voelt zich er thuis. De buurt heeft een gemiddelde score van 7,71 op basis van drie beoordelingen. CBS-cijfers laten zien dat er veel 45-65-jarigen wonen en de buurt een mix van een- en meergezinswoningen kent. Meer weten? Bekijk de pagina over Oud Zaandijk.

Dagelijks leven in de straat

De SPAR ligt op een steenworp afstand. Ook Albert Heijn is om de hoek te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool de Piramide en De Werf op loopafstand. Het voortgezet onderwijs, zoals Het Saenredam, is tien minuten lopen. De gemeente Zaanstad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Simone Dijkman Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 419.500
Prijs per m²€ 4.370
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte84m²
Bouwjaar1916
EnergielabelD
BuurtOud Zaandijk
WijkOud Zaandijk
GemeenteZaanstad

Locatie

Boschstraat 23, Zaandijk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 3 bewoners

7.9
DS
03-12-2025
Leuk buurtje

Dit is een gerenoveerde wijk. Veel nieuwe en oude bewoners. Leuk contact met de buren. Fijn wonen.

7.6
Mika
16-08-2025
Het Oude Vertrouwde

Hoewel ik nooit vaak buiten ben, heb ik hier wel veel herinneringen kunnen opbouwen en kan ik hier altijd het gevoel van “Thuis” vinden. Ik voel me hier mens. En ookal doe ik er zelf ook weinig voor, zie ik heel weinig buren meer met elkaar omgaan. En ik denk niet dat ik hier later op mezelf een woning kan vinden.

7.6
Mika
10-12-2024
Heel Duur.

Ik vindt mijn buurt wel mooi, Maar alles rondom mij heen is heel prijzig IVM de Zaanse Schans en de toeristen die het zich meebrengt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Zaandijk

Inwoners2.985
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

46 binnen 5 km

SPAR
Guisweg 2
36m
Albert Heijn
John Lennonstraat 265
839m
Albert Heijn
Verzetstraat 10
931m

Scholen

65 binnen 5 km

Basisschool de Piramide
Basisonderwijs · 298 leerlingen
643m
De Werf
Basisonderwijs · 263 leerlingen
788m
Dynamica Speciaal Basisonderwijs
Speciaal onderwijs · 152 leerlingen
814m

Veelgestelde vragen

Over Boschstraat 23, Zaandijk

Welk energielabel heeft Boschstraat 23?

De woning aan Boschstraat 23 in Zaandijk heeft energielabel D.

Is €419.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €419.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1916 in Oud Zaandijk. De woning heeft 96 m² woonoppervlak en een perceel van 84 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en energielabel. Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label.