Twee-onder-één-kap te koop: Bosquetlaan 1, Hilversum

Bosquetlaan 1

Landelijk Gebied 93, Hilversum

€ 1.450.000
Buurt Landelijk Gebied 93, HilversumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 191m²
191m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in het groen

Deze woning uit 2021 staat in een rustig deel van Hilversum, waar je direct de ruimte en rust van het landelijke gebied ervaart. Met 191 m² woonoppervlak en een perceel van 530 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A++++ maakt de woning extreem zuinig. De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit en ligging. Bekijk ook de twee onder een kapwoningen in Hilversum voor vergelijkbaar aanbod.

Landelijk Gebied 93: rust en ruimte

De buurt Landelijk Gebied 93 is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en stellen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,7. De meeste woningen zijn koopwoningen en allemaal na 2010 gebouwd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, rustige omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op tien minuten lopen. Ook de SPAR express is om de hoek. In de buurt vind je basisscholen zoals KinderCampus Hilversum, op loopafstand, en voortgezet onderwijs zoals Groot Goylant en Alberdingk Thijm Mavo, twee straten verder. De gemeente Hilversum biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DorenbosIRasch Makelaars B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 7.592
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte530m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++++
BuurtLandelijk Gebied 93
WijkLandelijk Gebied
GemeenteHilversum

Locatie

Bosquetlaan 1, Hilversum

Buurt statistieken

Gegevens uit Landelijk Gebied 93

Inwoners460
Mannen52%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Landelijk Gebied 93

Woningvoorraad177
Gem. WOZ-waarde€ 867.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

24 binnen 5 km

PLUS
Oosterengweg 70
896m
SPAR express
Soestdijkerstraatweg 36
1085m
Lidl
Lorentzweg 59
1808m

Scholen

59 binnen 5 km

(College) de Trappenberg
Speciaal onderwijs · 149 leerlingen
160m
Groot Goylant
Voortgezet onderwijs · 318 leerlingen
436m
Alberdingk Thijm Mavo
Voortgezet onderwijs · 120 leerlingen
503m

Veelgestelde vragen

Over Bosquetlaan 1, Hilversum

Welk energielabel heeft Bosquetlaan 1?

De woning aan Bosquetlaan 1 in Hilversum heeft energielabel A++++.

Is €1.450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant, maar past bij de kwaliteit: een ruime twee-onder-één-kapwoning uit 2021 met een groot perceel en een zeer zuinig energielabel. In de buurt Landelijk Gebied 93 is de gemiddelde verkoopprijs van een woning €385.000, maar dat betreft waarschijnlijk kleinere woningen. Deze woning is uniek in zijn soort in de buurt.

Hoe zuinig is energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. Je kunt rekenen op zeer lage energiekosten, mede door de moderne bouw uit 2021. Het is een van de zuinigste woningen op de markt.