Twee-onder-één-kap te koop: Bourgognestraat 34, Beek (Li)
KopenBeek2-onder-1-kapwoningenBourgognestraat 34

Bourgognestraat 34

Beek, Beek

€ 359.000
Buurt Beek, Beek (Li)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 127m²
127m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Bourgognestraat in Beek (Li) ademt de charme van 1956. Met 127 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 362 m² is het een fijn thuis voor wie van ruimte houdt. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €359.000 is deze woning scherp geprijsd vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Beek.

Buurt Beek

De buurt Beek is een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 6,75. Een bewoner zegt: "Weliswaar zijn de woningen gerenoveerd maar niet naar volle tevredenheid. Het heeft er ook voor gezorgd dat de saamhorigheid en contacten met buren zijn verdwenen." In de buurt wonen vooral ouderen en gezinnen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS om de hoek (op 558 m) of de Jumbo twee straten verder (954 m). Basisschool Reuzepas en KC Eigen Wijs zijn op loopafstand (ruim 2 km), en het Graaf Huyn College voor voortgezet onderwijs ligt op 2 km. De gemeente Beek biedt verder een treinstation op 1,7 km en een park op 800 m.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Corten & Steijns Makelaardij en Taxaties op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.000
Prijs per m²€ 2.827
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte362m²
Bouwjaar1956
EnergielabelC
BuurtBeek
WijkBeek - Spaubeek
GemeenteBeek

Locatie

Bourgognestraat 34, Beek (Li)

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.8
Jacqueline Dussel
27-03-2025
Weliswaar zijn de woningen gerenoveerd maar nier naar volle tevredenheid. Het heeft er ook voor gezorgd dat de saamhorigheid en contacten met buren zijn verdwenen. Voorheen kon je gezellig op de galerij zitten op mooie dagen maar door de renovatie zijn de galerijen een dikke 25 cm smaller waardoor buiten zitten geen optie meer is. Aan de achterzijde is wel een balkon maar door warmere temperaturen is het daar niet uit te houden. Er wordt wel het een en ander georganiseerd, maar bewoners zijn niet meer te porren, omdat er geregeld vandalisme is 9ntstaan. De oudere jeugd verveelt zich en dat laat sporen na. Ook is er geregeld illegale activiteit. Erg jammer van een prachtige wijk

Zie hierboven

Buurt statistieken

Gegevens uit Beek

Inwoners8.365
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Beek

Woningvoorraad4.239
Gem. WOZ-waarde€ 264.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

21 binnen 5 km

PLUS
Markt 62
558m
Jumbo
Maastrichterlaan 26
954m
Albert Heijn
Wethouder Sangersstraat 174
1050m

Scholen

19 binnen 5 km

Graaf Huyn College
Voortgezet onderwijs · 1316 leerlingen
1999m
Basisschool Reuzepas
Basisonderwijs · 190 leerlingen
2239m
KC Eigen Wijs
Basisonderwijs · 135 leerlingen
2391m

Veelgestelde vragen

Over Bourgognestraat 34, Beek (Li)

Welk energielabel heeft Bourgognestraat 34?

De woning aan Bourgognestraat 34 in Beek (Li) heeft energielabel C.

Is €359.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €359.000 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs van €529.000 in de buurt. De mediaanprijs is €465.000. De woning is met 127 m² en een perceel van 362 m² relatief ruim. De prijs per m² is ongeveer €2.827, terwijl het buurtgemiddelde €3.570 per m² is. Dit maakt de woning aan de scherpe kant geprijsd.

Hoe is de buurt Beek om in te wonen?

Beek is een rustige wijk met veel groen en een gemengde bevolking. Er wonen veel ouderen en gezinnen. De enige review geeft een 6,75 en noemt dat de saamhorigheid na renovatie is verdwenen en dat er soms vandalisme is. Toch zijn voorzieningen als supermarkten, scholen en een treinstation binnen handbereik.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 60% van de woningen een label D of lager, dus label C is bovengemiddeld. Je kunt verwachten dat de energiekosten meevallen, maar niet extreem laag zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool Reuzepas (2,2 km) en KC Eigen Wijs (2,4 km). Voor voortgezet onderwijs is het Graaf Huyn College op 2 km. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,7 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1956 met een woonoppervlak van 127 m² en een perceel van 362 m². Het heeft energielabel C. De woning heeft een tuin en is geschikt voor een gezin of stel.

Corten & Steijns Makelaardij en Taxaties
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.