Twee-onder-één-kap te koop: Boveneindsestraat 25, Kesteren
KopenNeder-Betuwe2-onder-1-kapwoningenBoveneindsestraat 25

Boveneindsestraat 25

Verspreide huizen Kesteren, Neder-Betuwe

€ 1.749.000
Buurt Verspreide huizen Kesteren, KesterenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 475m²
475m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal huis met een verhaal

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1804 ademt geschiedenis. Met 475 m² woonoppervlak en een perceel van 2410 m² is het een van de grotere woningen in de omgeving. De prijs van €1.749.000 is aan de hoge kant, maar past bij de zeldzame combinatie van historie, ruimte en landelijke ligging. Vergelijk het aanbod met andere twee onder een kapwoningen in Neder-Betuwe.

De buurt: Verspreide huizen Kesteren

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Kesteren, een rustig buitengebied met veel eengezinswoningen (98%) en vooral koopwoningen (90%). De buurt telt 1875 inwoners, met relatief veel gezinnen: 330 huishoudens met kinderen. Het is een niet-stedelijk gebied (omgevingsadressendichtheid 497), dus je hebt veel ruimte om je heen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op een kilometer afstand, om de hoek dus. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn binnen een paar kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Wegwijzer of Het Palet, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs zijn Yuverta vmbo en het groene lyceum en het Van Lodenstein College in de buurt. De gemeente Neder-Betuwe biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op fietsafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.749.000
Prijs per m²€ 3.682
Woonoppervlakte475m²
Perceeloppervlakte2410m²
Bouwjaar1804
BuurtVerspreide huizen Kesteren
WijkKesteren
GemeenteNeder-Betuwe

Locatie

Boveneindsestraat 25, Kesteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Kesteren

Inwoners1.875
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Stationsstraat 1-3
1098m
Aldi
Achterbergsestraatweg 25
2279m
Albert Heijn
M.W. van de Waalstraat 2
2353m

Scholen

24 binnen 5 km

Yuverta vmbo en het groene lyceum Kesteren
Voortgezet onderwijs · 349 leerlingen
872m
Van Lodenstein College locatie Kesteren
Voortgezet onderwijs · 1109 leerlingen
1085m
Openbare Daltonschool Het Palet
Basisonderwijs · 53 leerlingen
1626m

Veelgestelde vragen

Over Boveneindsestraat 25, Kesteren

Is €1.749.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.749.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van een monumentaal pand uit 1804, 475 m² woonoppervlak en een perceel van 2410 m². Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de zeldzaamheid. Of het marktconform is, hangt af van de staat van het onderhoud en de afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Kesteren?

Kesteren ligt in de gemeente Neder-Betuwe, in een landelijke omgeving. Het treinstation Kesteren ligt op 1,5 km afstand, dus tien minuten lopen. Vanaf daar kun je naar steden als Arnhem en Tiel reizen.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1804?

Een monumentaal pand uit 1804 heeft vaak specifieke onderhoudsbehoeften, zoals het controleren van de fundering, het dak en de kozijnen. Oudere woningen kunnen ook te maken hebben met vocht of isolatieproblemen.