Twee-onder-één-kap te koop: Burgemeester Vissersstraat 12, Tilburg
KopenTilburg2-onder-1-kapwoningenBurgemeester Vissersstraat 12

Burgemeester Vissersstraat 12

Burgemeestersbuurt, Tilburg

€ 650.000
Buurt Burgemeestersbuurt, TilburgBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 189m²
189m² woonoppervlakte
SPAR op 360m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in de Burgemeestersbuurt

Deze hoekwoning uit 1959 ademt de ruimte van een echte jaren-vijftigwoning. Met 189 m² woonoppervlak en een perceel van 342 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat voor een woning van dit bouwjaar redelijk zuinig is. De vraagprijs van €650.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Tilburg, waar de gemiddelde vraagprijs rond de €816.333 ligt.

De Burgemeestersbuurt: rustig en groen

De buurt Burgemeestersbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 676 woningen is 77% eengezins en 74% koop. De buurt telt 1.810 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid, maar de aanwezigheid van parken en plantsoenen zorgt voor een groen karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR op 360 meter, of twee straten verder naar de Albert Heijn op 856 meter. Ook is er een SPAR express op 623 meter. Kinderen kunnen naar Kindcentrum Christoffel (basisonderwijs) op 235 meter, of naar basisschool De Zuidwester op 678 meter. Voor voortgezet onderwijs is Campus 013 op 156 meter een optie. Het treinstation van Tilburg is tien minuten lopen (1,7 km). De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gerritse Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 3.439
Woonoppervlakte189m²
Perceeloppervlakte342m²
Bouwjaar1959
EnergielabelC
BuurtBurgemeestersbuurt
WijkZorgvlied
GemeenteTilburg

Locatie

Burgemeester Vissersstraat 12, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgemeestersbuurt

Inwoners1.810
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgemeestersbuurt

Woningvoorraad676
Gem. WOZ-waarde€ 551.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

46 binnen 5 km

SPAR
Burg. Van de Mortelplein 41
360m
SPAR express
Ringbaan West 365
623m
Albert Heijn
Korvelplein 191
856m

Scholen

73 binnen 5 km

Campus 013 kath sgm voor vbo en mavo, lwoo, vst. Schakelcollege Tilburg
Voortgezet onderwijs · 385 leerlingen
156m
Kindcentrum Christoffel
Basisonderwijs · 527 leerlingen
235m
Basisschool De Zuidwester
Basisonderwijs · 173 leerlingen
678m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Vissersstraat 12, Tilburg

Welk energielabel heeft Burgemeester Vissersstraat 12?

De woning aan Burgemeester Vissersstraat 12 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €650.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €650.000 ligt ongeveer 20% onder de gemiddelde vraagprijs van €816.333 in de Burgemeestersbuurt. De mediaanprijs in de buurt is €750.000. De woning is met 189 m² relatief groot, en de prijs per m² (€3.439) ligt onder het buurtgemiddelde van €3.449. Het is dus een scherpe prijs voor een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt.

Hoe is de buurt Burgemeestersbuurt om in te wonen?

De Burgemeestersbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een hoge stedelijkheidsgraad, maar parken en plantsoenen zijn dichtbij. Er wonen veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zoals supermarkten, scholen en het treinstation zijn op loopafstand. Het is een veilige buurt met 62 misdrijven per jaar, wat relatief laag is voor een stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het redelijk zuinig is voor een woning uit 1959. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog. Het is aan te raden om de isolatie te controleren, want met label C zijn er nog mogelijkheden om te verbeteren naar B of A, wat op termijn kan besparen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum Christoffel (basisonderwijs) zit op 235 meter, basisschool De Zuidwester op 678 meter, en basisschool Harten4 op 775 meter. Voor voortgezet onderwijs is Campus 013 op 156 meter en het Theresialyceum op 901 meter. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe ver is het naar het centrum van Tilburg?

Het centrum van Tilburg is op ongeveer 2 km afstand, goed te doen met de fiets of een korte autorit. Het treinstation ligt op 1,7 km, dus je kunt ook makkelijk met de trein naar andere steden. De buurt heeft een goede bereikbaarheid.