Twee-onder-één-kap te koop: Canadastraat 7, Emmen
KopenEmmen2-onder-1-kapwoningenCanadastraat 7

Canadastraat 7

Emmermeer, Emmen

€ 485.000
Buurt Emmermeer, EmmenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 166m²
82% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 185m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Emmermeer

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Canadastraat 7 in Emmen ademt rust en ruimte. Met 166 m² woonoppervlak op een perceel van 281 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2002 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €485.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in Emmen, maar de woning is ook flink groter dan gemiddeld.

Emmermeer: een gemengde buurt

Emmermeer is een levendige wijk met ruim 6000 inwoners. De buurt kent een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt Emmermeer biedt voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

De Jumbo voor dagelijkse boodschappen zit om de hoek, op twee minuten lopen. Ook de Coop en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Montessorischool Emmen (twee straten verder) en Openbare Basisschool Emmermeer (vijf minuten lopen). De gemeente Emmen heeft een ruim aanbod aan scholen en winkels.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamberink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 2.922
Woonoppervlakte166m²
Perceeloppervlakte281m²
Bouwjaar2002
BuurtEmmermeer
WijkEmmermeer
GemeenteEmmen

Locatie

Canadastraat 7, Emmen

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmermeer

Inwoners6.030
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmermeer

Woningvoorraad3.293
Gem. WOZ-waarde€ 192.000
Koopwoningen37%
Huurwoningen63%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Weerdingerstraat 232B
185m
Coop
Middenhaag 7
701m
Aldi
Middenhaag 515
820m

Scholen

41 binnen 5 km

Montessorischool Emmen
Basisonderwijs · 188 leerlingen
270m
school met de Bijbel
Basisonderwijs · 102 leerlingen
691m
School voor Speciaal Basisonderwijs Toermalijn
Speciaal onderwijs · 118 leerlingen
701m

Veelgestelde vragen

Over Canadastraat 7, Emmen

Is €485.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €485.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde van €243.500. Dat komt doordat deze woning met 166 m² veel groter is dan de gemiddelde koopwoning in Emmermeer (91 m²). De prijs per m² is met €2.922 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €2.808. Het is een royale woning in een rustige straat, maar de prijs is aan de hoge kant.

Hoe is de buurt Emmermeer om in te wonen?

Emmermeer is een gemengde wijk met veel voorzieningen. Er wonen zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheidsgraad (3 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 1.342 adressen per km². Er zijn voldoende winkels, scholen en groen in de buurt.

Wat is de energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, 16,7% label B en 33,3% label D of lager. Omdat de woning uit 2002 stamt, is de kans groot dat het label minimaal A of B is, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Montessorischool Emmen ligt op 270 meter, school met de Bijbel op 691 meter en Openbare Basisschool Emmermeer op 710 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs (Toermalijn) op 701 meter. Voortgezet onderwijs is op 1,1 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Emmen ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor dagelijks woon-werkverkeer.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Jumbo zit op 185 meter, om de hoek. Ook de Coop (701 m), Aldi (820 m) en Ekoplaza (969 m) zijn op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver.

Lamberink
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen