Twee-onder-één-kap te koop: De Bleeck 6, Stavoren
Verkocht onder voorbehoud

De Bleeck 6

Verspreide huizen Stavoren, Súdwest-Fryslân

€ 600.000
Buurt Verspreide huizen Stavoren, StavorenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Stavoren

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2020 staat in een rustig deel van Stavoren, waar je echt tot rust komt. Met 183 m² woonoppervlak en een perceel van 286 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A+++, wat betekent dat je stookkosten laag zijn. De prijs van €600.000 is marktconform voor een woning van dit type en deze kwaliteit in de regio. Bekijk ook twee onder een kapwoningen in Súdwest-Fryslân voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Verspreide huizen Stavoren

De buurt Verspreide huizen Stavoren is een kleine, rustige woonwijk met slechts 75 inwoners. Het is een plek waar veel oudere bewoners wonen, maar ook gezinnen met kinderen. De omgeving is groen en je hebt veel privacy. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is er een van rust en ruimte.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 81 meter. Ook de basisschool Chr. Basisschool De Skutslús is op loopafstand, twee straten verder. Voor de middelbare school moet je iets verder, maar dat is gebruikelijk in deze regio. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt verder veel natuur en water in de omgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Villa Friesland en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 3.279
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte286m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+++
BuurtVerspreide huizen Stavoren
WijkHemelum
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

De Bleeck 6, Stavoren

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Stavoren

Inwoners75
Mannen60%
Vrouwen47%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
De Bleeck 1
81m
SPAR
St. Odulphusstraat 18
6642m
Poiesz
Hoofdstraat 6
6710m

Scholen

2 binnen 5 km

Chr. Basisschool De Skutslús
Basisonderwijs · 58 leerlingen
242m
Basisschool De Meiboom
Basisonderwijs · 75 leerlingen
3496m

Veelgestelde vragen

Over De Bleeck 6, Stavoren

Welk energielabel heeft De Bleeck 6?

De woning aan De Bleeck 6 in Stavoren heeft energielabel A+++.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 2020 met 183 m² woonoppervlak en energielabel A+++ in Stavoren. De woning is relatief nieuw en heeft een zeer zuinig energielabel, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Stavoren?

Stavoren is een rustig stadje in Friesland. Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, dus op loopafstand. De auto is handig voor grotere afstanden.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de belangrijkste voorzieningen zijn dichtbij. De PLUS-supermarkt zit op 81 meter. Ook een basisschool en kinderdagverblijf zijn op loopafstand (1,5 km). Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, maar dat is gebruikelijk in een landelijke omgeving.