Twee-onder-één-kap te koop: De Boschkamer 5, Goirle
Onder bod
KopenGoirle2-onder-1-kapwoningenDe Boschkamer 5

De Boschkamer 5

De Boschkens-West, Goirle

€ 1.250.000
Buurt De Boschkens-West, GoirleBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 180m²
180m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Boschkens-West

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2017 staat in een rustige, groene buurt. Met 180 m² woonoppervlak en een perceel van 581 m² is er veel ruimte. De woning heeft energielabel A, wat duidt op lage stookkosten. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Goirle.

De Boschkens-West: een gezinsvriendelijke buurt

De buurt De Boschkens-West telt 1.060 inwoners, waarvan veel gezinnen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en 75% is koop. Het is er rustig, met een park of plantsoen op loopafstand. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 800 meter, om de hoek. Ook Albert Heijn en SPAR express zijn binnen een kwartier fietsen. Kinderen kunnen naar basisschool Open Hof (ruim een kilometer) of Jenaplanschool De Kleine Akkers. Het Mill Hill College voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Goirle biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Gerritse Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 6.944
Woonoppervlakte180m²
Perceeloppervlakte581m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtDe Boschkens-West
WijkDe Boschkens
GemeenteGoirle

Locatie

De Boschkamer 5, Goirle

Buurt statistieken

Gegevens uit De Boschkens-West

Inwoners1.060
Mannen50%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit De Boschkens-West

Woningvoorraad379
Gem. WOZ-waarde€ 515.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Jumbo
Rosa Castellanosstraat 5
804m
Jumbo
Amer 13
1332m
SPAR express
Ringbaan West 365
1423m

Scholen

52 binnen 5 km

Het Mill Hill College
Voortgezet onderwijs · 1353 leerlingen
385m
School voor Speciaal en Voortgezet Speciaal Onderwijs De Keyzer
Speciaal onderwijs · 300 leerlingen
765m
RK Basisschool Open Hof
Basisonderwijs · 234 leerlingen
1076m

Veelgestelde vragen

Over De Boschkamer 5, Goirle

Welk energielabel heeft De Boschkamer 5?

De woning aan De Boschkamer 5 in Goirle heeft energielabel A.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant vergeleken met de gemiddelde verkoopprijs van €513.800 in de buurt. Maar die cijfers zijn gebaseerd op slechts 5 verkochte woningen, en deze woning is met 180 m² en een perceel van 581 m² aanzienlijk groter dan gemiddeld. Ook het energielabel A en het bouwjaar 2017 dragen bij aan de waarde.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,6 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus. De buurt is niet zeer stedelijk (omgevingsadressendichtheid 805), dus een auto is handig voor dagelijkse verplaatsingen.