Twee-onder-één-kap te koop: De Greiden 11, Idskenhuizen
Verkocht onder voorbehoud

De Greiden 11

Idskenhuizen, De Fryske Marren

€ 425.000
Buurt Idskenhuizen, IdskenhuizenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 194m²
194m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Idskenhuizen

Deze twee-onder-één-kapwoning aan De Greiden 11 ligt in het rustige Idskenhuizen, een dorp in het groene hart van Friesland. Met 194 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 448 vierkante meter is er volop ruimte. Het energielabel A betekent dat je weinig aan energiekosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Vergelijk ook andere twee onder een kapwoningen in De Fryske Marren.

Idskenhuizen

Idskenhuizen is een kleine, rustige buurt met ongeveer 495 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en waar de huishoudens gemiddeld uit 2,4 personen bestaan. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt kenmerkt zich door een laag aantal misdrijven (4 per jaar), wat bijdraagt aan een veilig gevoel. Meer over de buurt vind je op de pagina over Idskenhuizen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo, die op twee straten verder ligt (ruim een kwartier lopen). Voor de kinderen is er de Christelijke Basisschool de Paedwizer, om de hoek op 1,2 kilometer. Ook Basisschool katholieke It Klimmerblêd is op loopafstand (1,9 kilometer). In het dorp zelf is een restaurant op een paar minuten lopen. De gemeente De Fryske Marren biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken, al liggen die wat verder weg.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Gerard van en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 oktober 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 2.191
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte448m²
Bouwjaar1979
EnergielabelA
BuurtIdskenhuizen
WijkIdskenhuizen
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

De Greiden 11, Idskenhuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Idskenhuizen

Inwoners495
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Jumbo
Molewei 1
1791m
SPAR
Op 'e Romte 15
6142m
Poiesz
Koningin Julianalaan 16
6704m

Scholen

4 binnen 5 km

Christelijke Basisschool de Paedwizer
Basisonderwijs · 112 leerlingen
1211m
Basisschool katholieke It Klimmerblêd
Basisonderwijs · 177 leerlingen
1916m
Kindcentrum `t Swannestee
Basisonderwijs · 69 leerlingen
3024m

Veelgestelde vragen

Over De Greiden 11, Idskenhuizen

Welk energielabel heeft De Greiden 11?

De woning aan De Greiden 11 in Idskenhuizen heeft energielabel A.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 194 m² met energielabel A in Idskenhuizen. De woning heeft een ruim perceel en is gebouwd in 1979. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Idskenhuizen?

Idskenhuizen ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 17,7 kilometer afstand. Met de auto ben je via regionale wegen snel in omliggende plaatsen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een twee-onder-één-kapwoning, wat betekent dat je één gedeelde muur hebt met de buren. De woning heeft 194 m² woonoppervlak en een perceel van 448 m². Het bouwjaar is 1979 en het energielabel is A, dus goed geïsoleerd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Christelijke Basisschool de Paedwizer op 1,2 kilometer. Ook Basisschool katholieke It Klimmerblêd (1,9 km) en Kindcentrum 't Swannestee (3 km) zijn bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Joure, op 5,7 kilometer.

Hoe is de supermarkt in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 1,8 kilometer, goed te doen met de fiets. Andere opties zijn SPAR (6,1 km), Poiesz (6,7 km) en Albert Heijn (6,8 km). Voor dagelijkse boodschappen is de Jumbo het handigst.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Het label is gebaseerd op isolatie en installaties. Dit is gunstig voor het wooncomfort en de maandlasten.