Twee-onder-één-kap te koop: De Ielreager 63, Bolsward

De Ielreager 63

Bolsward-Noordoost, Súdwest-Fryslân

€ 575.000
Buurt Bolsward-Noordoost, BolswardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 193m²
193m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze woning aan De Ielreager 63 in Bolsward is een fijne, ruime twee-onder-één-kapwoning uit 2007. Met 193 m² woonoppervlak en een perceel van 287 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor twee onder een kapwoningen in Súdwest-Fryslân.

Bolsward-Noordoost: rustig en kindvriendelijk

De woning ligt in de buurt Bolsward-Noordoost, een rustige wijk waar kinderen veilig kunnen spelen. Een bewoner zegt: "Fijne buurt, rustige plek waar kinderen goed kunnen spelen en rondlopen. Geen last van de auto's en een leuke speeltuin dichtbij." De buurt telt zo'n 3870 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een groene omgeving met een mooi wandelpad door de weilanden.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi (om de hoek) of de Jumbo (twee straten verder). Ook is er een Poiesz op loopafstand. Kinderen kunnen naar Daltonschool De Blinker (op loopafstand) of Christelijke Basisschool De Bron (ook vlakbij). Voor het voortgezet onderwijs is het Marne college op tien minuten lopen. De gemeente Súdwest-Fryslân biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boonstra Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 2.979
Woonoppervlakte193m²
Perceeloppervlakte287m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtBolsward-Noordoost
WijkBolsward
GemeenteSúdwest-Fryslân

Locatie

De Ielreager 63, Bolsward

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Anouk van Straten
26-03-2025
Rustig

Fijne buurt, rustige plek waar kinderen goed kunnen spelen en rondlopen. Geen last van de auto’s en een leuke speeltuin dichtbij. De mensen in de buurt zijn vriendelijk en behulpzaam. Mooi wandelpad door de weilanden en aan de ringweg snel bereikbaar.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bolsward-Noordoost

Inwoners3.870
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Aldi
Snekerstraat 7
829m
Jumbo
Snekerstraat 14
940m
Poiesz
Peter van Thaborplein 4
1417m

Scholen

8 binnen 5 km

Daltonschool De Blinker
Basisonderwijs · 72 leerlingen
555m
Christelijke Basisschool De Bron
Basisonderwijs · 330 leerlingen
621m
JKC De Opbouw
Basisonderwijs · 69 leerlingen
1077m

Veelgestelde vragen

Over De Ielreager 63, Bolsward

Welk energielabel heeft De Ielreager 63?

De woning aan De Ielreager 63 in Bolsward heeft energielabel A.

Is €575.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 193 m² met energielabel A in Bolsward. De woning is ruim en modern, met een groot perceel.

Hoe is de buurt Bolsward-Noordoost om in te wonen?

Bolsward-Noordoost is een rustige, kindvriendelijke buurt met veel groen. Bewoners waarderen de speeltuin en het wandelpad door de weilanden. Er zijn weinig auto's in de straat, wat het veilig maakt voor kinderen. De sfeer is gemoedelijk en de buren zijn behulpzaam.